[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

عارضه‌یابی صنایع در فارس ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: مرحله جدید کلینیک صنعت سیار شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ناحیه صنعتی شهید مصلحیان کازرون برگزار شد.
برگزاری طرح کلینیک صنعت در استان فارس با هدف رفع مشکلات و توانمندسازی واحد‌های صنعتی در راستای جهش تولید انجام و در قالب این طرح واحد‌های صنعتی به صورت رایگان عارضه یابی می‌شوند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این مراسم با اشاره به حمایت‌های این شرکت از صنایع مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، اجرای طرح کلینیک صنعت را یکی از برنامه‌های حمایتی این شرکت اعلام و تصریح کرد: در این زمینه امسال برگزاری پنج دوره کلینیک سیار صنعت در شهرک‌ها و نواحی صنعتی پیش بینی شده است.
احد فتوحی افزود: از ابتدای امسال تاکنون و در قالب طرح کلینیک صنعت 110 بازدید از واحد‌های صنعتی انجام و به این واحد‌ها خدمات رایگان مشاوره ای ارائه شده است. وی افزود: حضور اساتید دانشگاه و متخصصان صنعتی در طرح کلینیک صنعت سبب شده با نگاه مبتنی بر علم و تکنولوژی روز، مسائل واحد‌ها عارضه یابی و راهکارهای کارشناسی و عملیاتی برای برون رفت از مشکلات و نیز ارتقای تولید به صنایع ارائه شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با اشاره به برگزاری کلینیک سیار صنعت در ناحیه شهید مصلحیان گفت: در قالب این طرح با استقرار 20 گروه مشاوره ای در بخش‌های فنی، بازرگانی، انتقال فناوری، مالی، بیمه، مالیات، تأمین مالی، آینده پژوهی، خدمات کسب و کار، صادرات و بازاریابی و بازارسنجی به 26 واحد صنعتی، 120نوع خدمت مشاوره ای به صورت رایگان ارائه شد. وی افزود: با اجرای این طرح، پس از شناسایی واحدهای متقاضی عارضه‌یابی، با تشکیل کمیته کارشناسی با حضور مشاوران صنعتی و دانشگاهی، موارد به کلینیک صنعت معرفی می‌شود.
کلینیک سیار صنعت در ناحیه صنعتی شهید مصلحیان با همکاری بسیج مهندسین و سپاه ناحیه کازرون و توسط بنیاد بهره وری گمبا برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی