[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

بازگشت به صدر با کمک سوپرمن، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال پرسپولیس با وجود داشتن موقعیت‌های گلزنی فراوان تنها یک گل به سایپا زد تا به سه امتیاز این دیدار خانگی برسد.
به گزارش مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا از ساعت ۱۷:۲۵ دیروز دوشنبه در ورزشگاه آزادی آغاز شد که با پیروزی یک بر صفر شاگردان یحیی گل محمدی به پایان رسید. سیدجلال حسینی (۵) برای پرسپولیس گلزنی کرد.
قهرمان نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر در حالی میزبان سایپا بود که به دلیل درگذشت مهرداد میناوند و علی انصاریان همچنان با پیراهن مشکی رنگ خود مقابل سایپا به میدان رفت. حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، احمد نورالهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، سیامک نعمتی، امید عالیشاه (۷۲- مهدی مهدی خانی) و وحید امیری (۸۱- مهدی عبدی) در این دیدار برای پرسپولیس بازی کردند.دیداری که با حملات پرسپولیس از همان ثانیه‌های ابتدایی آغاز شد تا این تیم خیلی زود در دقیقه ۵ بتواند گل اول خود را روی پیشتازی سیدجلال حسینی به ثمر برساند.
کاپیتان باتجربه پرسپولیس که برای زدن ضربه سر در ارسال کرنر جلو کشیده بود، با پاس کوتاه سیامک نعمتی در محوطه جریمه سایپا روبه‌رو شد تا بر خلاف همیشه با شوت سرکش خود تور دروازه محمدحسین اکبرمنادی را به لرزه درآورد. نیمه دوم کادر فنی سایپا برای جبران گل خورده خود تغییراتی را در ترکیب خود ایجاد کرد تا با تعداد مهاجم بیشتری حمله کند اما کمتر حمله این تیم باعث ایجاد موقعیت روی دروازه حامد لک شد. سایپایی‌ها در دقایق پایانی روی نفوذ هافبک‌های خود به محوطه جریمه پرسپولیس رسیدند اما این بار حامد لک مانع از به ثمر رسیدن گل تساوی بازی شد تا پرسپولیس به سه امتیاز این بازی برسد. تیم فوتبال پرسپولیس با این برد به امتیاز ۳۳ رسید تا در صدر جدول باقی بماند و سایپا نیز ۱۷ امتیازی ماند تا در رده سیزدهم جدول باشد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی