[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

برگزاری انتخابات شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های فارس، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس برگزار شد. دومین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس صبح دیروز دوشنبه ۱۱ اسفند ماه برای انتخاب هیئت رئیسه جدید در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد و پس از رأی گیری در این انتخابات حمید جورکش مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز با کسب ۲۷ رأی نفر اول را به خود اختصاص داد.
عباس باباخانی، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس در این جلسه گفت: در طی دو سال گذشته اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی زحمات فراوانی را متقبل شدند و در این مدت خدمات آموزشی و فرهنگی به اعضای شورای هماهنگی ارائه شده که در نوع خود قابل تقدیر است. وی با تشکر صمیمانه از هیئت رئیسه سابق شورای هماهنگی گفت: در تلاش هستیم تا همچنان نسبت به ارتقای جایگاه روابط عمومی در ادارات و دستگاه‌های دولتی اقدامات مؤثری را دنبال نماییم که در همین زمینه موضوع ثبات شغلی و حفظ مسئولان روابط عمومی‌ها به دلیل ضرورت ثبات در امر روابط عمومی و به‌کارگیری تجارب و اطلاعات عمومی مدیران روابط عمومی به طور مستمر در دستگاه‌ها مورد توجه قرار گرفته است. وی بیان کرد: روابط عمومی به خصوص در ایام شیوع بیماری کرونا در همه دستگاه‌ها مورد توجه ویژه قرار گرفت و توانست نقش اطلاع رسانی و ارتباط گیری دستگاه‌ها با افکار عمومی و مردم را به خوبی ایفا کند.
در ادامه جلسه، کاندیداهای دومین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان فارس خود را به اعضا معرفی کردند و در ادامه با اعلام اسامی کاندیداهای هیئت رئیسه پس از توزیع برگه تعرفه رأی انتخابات برگزار شد. در این انتخابات که با حضور نماینده حراست استانداری، ابراهیم عباسی عضو شورای اطلاع رسانی استان و غلامرضا کمپانی والا مدیر روابط عمومی اداره کل استاندارد به عنوان اعضای هیئت نظارت در انتخابات برگزار شد، حمید جورکش مدیرکل روابط عمومی شهرداری شیراز و مهدی یزدانی رئیس روابط عمومی صداوسیمای مرکز فارس با کسب ۲۷ رأی نفرات اول و حمیدرضا شعبانی، محمدرضا فتوت، ابراهیم اژدری، مجتبی دینی و حمید کریمی به عنوان اعضای اصلی هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان انتخاب شدند. همچنین علی رضا واحدی پور به عنوان خزانه دار و اعظم السادات موسوی بازرس شورای هماهنگی تعیین شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی