[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

سقوط در چاه، جوان ۱۸ساله را به کام مرگ فرستاد، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز ابراز تأسف کرد: 
سقوط در چاه، جوان ۱۸ساله را به کام مرگ فرستاد

محمد هادی قانع رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از سقوط مرگبار جوان ۱۸ ساله در چاهی به عمق ۹۰ متر در شهرستان نی ریز، خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، قانع در خصوص جزئیات این حادثه ابراز داشت: در پی اعلام حادثه از سوی ستاد مدیریت بحران استانداری حادثه سقوط یک مرد جوان در اعماق یک چاه با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز صبح دیروز ۱۲ اسفند ماه ساعت ۷:۳۶ دقیقه، با توجه به عمق ۹۰ متری چاه با ۸ متر ارتفاع آب، آتش نشانان تیم نجات چاه نورد و غواصی را به محل حادثه در شهرستان نی ریز بخش رونیز اعزام کرد.
قانع افزود: با توجه به اطلاعات اولیه دریافتی از این حادثه، در پی ناپدید شدن یک مرد جوان در محیط اطراف یک باغ و مزارع کشاورزی و نگرانی خانواده وی، پس از تحقیقات مشخص شد که فرد به علت نامعلوم به چاهی با عمق ۹۰ متر در اطراف محوطه این باغ سقوط کرده و با توجه به عدم امکان برقراری تماس و وجود ۸ متر آب در چاه هیچ گونه اطلاعی از سلامت وی در دسترس نبود.
رئیس سازمان آتش نشانی شیراز ادامه داد: آتش نشانان پس از بررسی محل حادثه، اقدام به نصب علائم هشدار دهنده در محل کردند و کارگاه نجات روی دهانه چاه برپا شد.
وی گفت: تیم امداد و نجات سازمان آتش نشانی با استفاده از ابزار مخصوص، با رعایت اصول ایمنی وارد چاه شدند و با تلاش دو ساعته تیم غواصی و چاه نورد، پیکر بی جان این جوان ۱۸ ساله از چاه خارج شد.
به گفته رئیس سازمان آتش نشانی شیراز: امدادگران اورژانس حاضر در محل پس از معاینات پزشکی، مرگ وی را اعلام کردند. بر اساس این گزارش، جسد این مرد به عوامل انتظامی حاضر در صحنه تحویل داده شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی