[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۷
  • دوره جدید

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال شد، روزنامه شیراز نوین

باشگاه استقلال پس از قطع همکاری با محمود فکری، سرانجام با فرهاد مجیدی به توافق رسید و با وی قرارداد بست تا این مربی که فصل گذشته سرمربی آبی‌پوشان بود، مجدداً هدایت استقلال را بر عهده بگیرد.
به گزارش مهر، به دنبال نارضایتی اعضای هیئت مدیره و هواداران استقلال از نتایج و عملکرد این تیم در نیم فصل اول لیگ برتر، احمد مددی در نشستی که صبح روز سه شنبه با محمود فکری داشت، با وی به توافق رسید تا این مربی از مسئولیتش استعفا کند.
به دنبال جدایی محمود فکری، رایزنی با سه گزینه مدنظر باشگاه استقلال جدی تر از قبل پیگیری شد و در نهایت هیئت مدیره این باشگاه دیروز چهارشنبه فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی آبی پوشان برای ادامه لیگ برتر انتخاب کرد.
حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال ضمن اعلام خبر توافق استقلال با فرهاد مجیدی، از اعلام مدت زمان این قرارداد و جزئیات آن خودداری کرد و گفت که در روزهای آینده همه چیز مشخص خواهد شد.
البته باشگاه استقلال بعدازظهر دیروز در خبر رسمی خود تأکید کرد قرارداد مجیدی دو سال و نیمه خواهد بود. 
مجیدی فصل گذشته و بعد از جدایی آندره استراماچونی هدایت استقلال را بر عهده گرفت و در لیگ برتر نایب قهرمان شد. این مربی بعد از فینال جام حذفی و ناکامی استقلال در رسیدن به عنوان قهرمانی، از استقلال جدا شد. جواد نکونام، امیر قلعه نویی و ساکت الهامی سه گزینه دیگر برای هدایت استقلال بعد از استعفای فکری بودند که شرایط حضورشان در این تیم فراهم نشد.
استقلال که در پایان هفته شانزدهم لیگ برتر ۲۷ امتیازی است و در رده سوم جدول قرار دارد، روز شنبه آینده به مصاف تیم رده چهارمی فولاد خوزستان می‌رود و مجیدی اولین مسابقه رسمی خود را با تیم جواد نکونام برگزار می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی