[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

فعالان سیاسی زمینه‌ساز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۱۴۰۰ باشند، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس از فعالان سیاسی، اجتماعی و احزاب و سازمان‌های مردم نهاد خواست در زمینه تلاش برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ فعال باشند.
به گزارش ایرنا، سیداحمد احمدی زاده افزود: کنشگران سیاسی با تشویق افراد توانمند و کارآمد برای ثبت نام در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، امید به آینده را در جامعه زنده نگه دارند تا شاهد مشارکت حداکثری مردم و انتخاباتی پویا و پرشور باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس که در جلسه شورای اداری، جلسه شورای هماهنگی مبارزه مخدر، نشست با فعالان و گروه‌های سیاسی و اجتماعی شهرستان حضور داشت، با اشاره به اینکه انتخابات سهم مردم را در حاکمیت تأمین می‌کند، اظهار داشت: همه باید تلاش کنند و برای مشارکت حداکثری در انتخابات و صیانت از رأی مردم، زمینه سازی کنند.
وی با اشاره به اینکه تمهیدات و زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات آینده فراهم شده است، ادامه داد: استفاده از امکانات دولتی له یا علیه نامزدهای انتخاباتی ممنوع است و مبنای دست اندرکاران انتخابات باید قانون مداری باشد نه جانب داری از افراد و گروه‌ها. 
وی با بیان اینکه امنیت و سلامت انتخابات از جمله مسئولیت‌های وزارت کشور است، گفت: رقابت و مشارکت سالم ماحصل امنیت و سلامت انتخابات است.
احمدی زاده تلاش برای مشارکت مردم در انتخابات و افزایش نشاط و امیدآفرینی در جامعه را از جمله وظایف اساسی هر مدیری فارغ از نگاه و سلیقه سیاسی دانست و ادامه داد: ایجاد امید در بین مردم و آگاه نمودن آنها از وظایف ذاتی رسانه‌هاست. احمدی زاده در این جلسه ضمن تقدیر از حمید یزدان پناه فرماندار سابق، مراد هدایت را به عنوان فرماندار جدید نی ریز معرفی کرد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی