[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

بایدن رسماً خصومت خود با ایران را در سند راهبرد امنیتی دولت آمریکا اعلام کرد، روزنامه شیراز نوین


کاخ سفید در سند راهبردی امنیت ملی دولت جدید به تکرار ادعاهای بی اساس و نخ نمای خود علیه کشورمان پرداخت و مدعی شد که به تلاش‌ها برای مقابله با ایران ادامه می‌دهد.
به گزارش ایسنا، کاخ سفید سند راهبردی امنیت ملی موقت دولت جدید آمریکا را بامداد پنجشنبه منتشر کرد که در آن چهار بار به نام ایران اشاره شده است. 
بنا بر گزارش پایگاه اینترنتی کاخ سفید، دولت آمریکا به ریاست جو بایدن در این سند ادعاهای ساختگی و نخ نمای واشنگتن علیه کشورمان تکرار کرده و از ایران و کره شمالی که بمب هسته ای دارد در کنار یکدیگر به عنوان کشورهایی نام برده است که منطقه و متحدان آمریکا را تهدید می‌کنند.
دولت آمریکا در ادامه این ادعاهای ساختگی و خصمانه آورده است که با همکاری متحدان منطقه ای خود به مقابله با تهدیدات ایران خواهد پرداخت و با دنبال کردن دیپلماسی اصولی به برنامه هسته ای و فعالیت‌های بی ثبات کننده این کشور رسیدگی خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، این ادعاهای بی اساس در حالی به طور مرتب از سوی دولت و مقامات آمریکا علیه ایران مطرح می‌شود که این کشور و به ویژه متحدان منطقه ای خود اصلی ترین عامل بی ثباتی و ناآرامی در منطقه هستند و همواره با سیاست‌های مداخله جویانه خود در نقاط مختلف جهان به اختلافات داخلی در کشورها و مناقشات در منطقه خاورمیانه دامن زده اند.
اما آمریکا همواره تلاش می‌کند با فرافکنی، ایران را برای مشکلات و ناامنی‌ها در منطقه مقصر جلوه دهد تا با استفاده از این اهرم به اهداف سودجویانه اش در ایران و منطقه دست پیدا کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی