[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

دکتر پرنیان به‌عنوان شهردار صدرا منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری صدرا، با استعفای اعضای شورای اسلامی شهر صدرا و انحلال شورا در بهمن ماه، استاندار فارس طبق ماده ۹۹ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران به عنوان جانشین شورای اسلامی شهر صدرا نظارت بر عملکرد شهرداری صدرا را عهده دار شد.
بر اساس قانون با انحلال شورای اسلامی شهر، استاندار به عنوان جانشین شورای اسلامی شهر می‌بایست درخصوص شهردار تصمیم گیری نماید که در همین راستا، مجدداً آقای بهزاد پرنیان را به عنوان سرپرست شهرداری منصوب نمود. اکنون نیز پس از اخذ استعلامات و طی مراحل قانونی حکم شهردار صدرا برای دکتر بهزاد پرنیان توسط استاندار فارس صادر شد.
در این حکم، دکتر رحیمی استاندار فارس ضمن آرزوی موفقیت، تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه منویات مقام معظم رهبری مبنی بر پایبندی به معماری اسلامی و ایرانی، رعایت اصل استحکام و زیبایی بنا، اهتمام به سلامت محیط زیست و توسعه فضای سبز، همکاری متقابل با مسئولان محلی به منظور تقویت مدیریت شهری کارآمد، در جهت حل عمل‌گرایانه مشکلات مردم، تلاش برای توسعه‌ پایدار و همه‌جانبه‌ شهر صدرا در چهارچوب قوانین و مقررات را از شهردار صدرا خواستار شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی