[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۷
  • دوره جدید

توسعه اینترنت در دستور کار است ، روزنامه شیراز نوین

نماینده آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان گفت: براساس مصوبه این کمیسیون، محل هزینه‌کرد منابع حاصل از افزایش حق‌السهم دولت از اپراتور‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت مشخص شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از خانه ملت، رحیم زارع با اشاره به مصوبات نوبت عصر این کمیسیون گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق، محل هزینه‌کرد منابع حاصل از افزایش حق‌السهم دولت از اپراتور‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنت مشخص شد. 
وی ادامه داد: این منابع برای توسعه زیرساخت اینترنت ثابت پرسرعت و حمایت از تولید محتوا در فضای مجازی و توسعه زیرساخت اینترنت در روستاها و مناطق محروم صرف خواهد شد. نماینده آباده، بوانات، خرم بید و سرچهان تصریح کرد: همچنین به موجب مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق، 25 درصد افزایش حقوق‌ها در سال آینده مشروط به این شد که میزان افزایش حقوق هیچ شخصی نسبت به سال 1399 از 25میلیون ریال بیشتر نشود. سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس اظهار کرد: جلسات این کمیسیون دیروز در دو نوبت صبح و عصر برای بررسی و اصلاح موارد ارجاعی لایحه بودجه از صحن علنی برگزار و تمام موارد تعیین تکلیف شد. قرار است این موارد در جلسه صحن علنی امروز شنبه بررسی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی