[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

پیشرفت پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه چهار قابل‌تقدیر است، روزنامه شیراز نوین

مدیر هماهنگی امور معاونت‌ها و مناطق شهرداری شیراز طی بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه چهار، سطح کمی و کیفی پروژه‌های در دست احداث این منطقه را مثبت ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، دکتر گل دهان به همراه مهندس رستم زاده و جمعی از مسئولان شهرداری منطقه چهار صبح پنجشنبه از پروژه‌های در دست احداث منطقه بازدید کردند.
از جمله پروژه‌های در دست احداث منطقه چهار که از آنها بازدید به عمل آمد، می‌توان به پروژه‌های فضای شهری نارنجستان، فضای شهری عدالت، پیاده راه میثم، پیاده راه فاخته یک و دو، فضای شهری بزرگ راه مهندسین، بازآفرینی تقاطع شهدای کشن، عملیات احداث فضای سبز تقاطع عدالت و بلوار پاسارگاد و... اشاره کرد.
بنا بر این گزارش، دکتر گل دهان پس از اینکه در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها و مشکلات موجود بر سر راه تکمیل آنها قرار گرفت، ضمن تشکر از شهردار و کارکنان منطقه چهار روند اجرای پروژه‌ها را مثبت ارزیابی و خواستار توجه بیش از پیش به مسائل خدمات شهری در سطح محدوده شد.
وی ضمن ابراز رضایت از شروع و سرعت پیشرفت پروژه‌های عمرانی از جمله بحث احداث پیاده راه‌ها و بازآفرینی فضاهای رها شده شهری مناسب با نیازها و خواسته‌های شهروندان در هر محله و ناحیه صورت گرفته در منطقه چهار گفت: اهمیت مقوله خدمت رسانی به شهروندان، رفاه و آرامش مردم در جهت افزایش کیفیت زندگی جزو اهداف ضروری شهرداری می‌باشد که شهرداری منطقه چهار در این راستا و همچنین خلاقیت در زیباسازی شهری اقدامات قابل قبولی در دست اجرا دارد.
وی افزود: منطقه چهار ویژگی‌های خاص خودش را دارد و در این منطقه با این حجم بالای اقدامات عمرانی در آینده نزدیک با بهره برداری از این پروژه‌ها شهروندان تأثیر مثبت این اقدامات را خواهند دید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی