[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

مخابرات فارس دوستدار و حامی طبیعت ، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
به همت مخابرات منطقه فارس، آیین کاشت نهال یادبود پرستار مدافع سلامت، شهیده مریم رحیمی برگزار شد. این مراسم ظهر دیروز شنبه 16 اسفندماه همزمان با هفته درخت‌کاری با حضور مدیر مخابرات منطقه فارس، والدین شهیده مدافع سلامت و جمعی از مدیران و کارکنان مخابرات منطقه فارس با همراهی اصحاب رسانه 
برگزار شد.
 مخابرات فارس حامی همیشگی طبیعت
مدیر مخابرات منطقه فارس در این مراسم گفت: استان فارس در زمینه حذف قبوض کاغذی و جایگزینی سامانه‌های الکترونیکی و دوستدار محیط زیست برای خدمت‌رسانی به مردم در کشور پیشتاز بوده است.
مهندس فرشید ایزدی با تبریک هفته درخت‌کاری یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت را گرامی داشت و افزود: بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، مردم مؤثرترین نقش را در احیا و توسعه فضاهای سبز در کشور بر عهده دارند و در پاسداشت طبیعت باید به فکر مراقبت از جنگل‌ها بود.
وی در ادامه از عزم جدی مخابرات فارس برای حفاظت از منابع طبیعی و به‌ویژه درختان و جنگل‌ها یاد کرد و افزود: چندی قبل زمینی از سوی مخابرات به شهرداری تحویل شد و برای حفظ و نگهداری فضای سبزی که در این منطقه وجود داشت، ابتدا به جابه‌جایی درختان اقدام کردیم تا از هرگونه آسیب احتمالی به آنها جلوگیری شود. 
مدیر مخابرات منطقه فارس در بخش دیگری از سخنانش در این مراسم گفت: مخابرات فارس از سال 96 اقدام به حذف قبوض کاغذی با نگاهی مبتنی بر پاسداشت طبیعت کرده است و در زمره اولین استان‌هایی قرار می‌گیریم که در این زمینه همچنان پیشگام هستیم.

 ادای دینی کوچک به مجاهدت‌هایی بزرگ
ایزدی در ادامه با قدردانی از ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های شهدای سلامت که کارنامه درخشانی در مبارزه با بیماری کووید 19 از خود بر جای گذاشتند، خاطرنشان کرد: پدر شهیده گرانقدر مریم رحیمی از اعضای سخت‌کوش و متخصص مخابرات فارس است و در هفته درخت‌کاری با کاشت نهال یادبودی از این اسوه فداکاری و ایثار به یادگار می‌گذاریم. اگرچه جبران زحمات و مجاهدت‌های شهدای مدافع سلامت در توان هیچ کس نیست و آنها با جان‌فشانی برای جامعه به دیدار پروردگار شتافتند. این مقام مسئول در ادامه افزود: شهیده رحیمی با وجود آنکه شرایط ویژه‌ای داشت، از خدمت رسانی به بیماران لحظه‌ای غافل نشد و وظیفه‌ای را که به انجام آن متعهد شده بود، با تمامی مرارت‌ها و تهدیدها رها نکرد. به‌طور حتم جان‌فشانی این شهیده بزرگوار و همه اهالی کادر درمان تا همیشه در افکار عمومی به نیکی به یادگار خواهد ماند و مجموعه مخابرات فارس با کاشت نهالی به نام پرستار مدافع سلامت، شهیده مریم رحیمی یاد و خاطره او را در تاریخ ثبت می‌کند.
 غرس 4 نهال به یاد شهیده مدافع سلامت
در ادامه این مراسم مهندس رحیمی پدر شهیده والامقام عرصه سلامت با تشکر از اقدام خلاقانه مجموعه مخابرات فارس گفت: امیدوارم خداوند هیچ‌کسی را با فرزند آزمایش نکند. وی افزود: یکی از بهترین نعمات پروردگار متعال در دنیا و آخرت که در قرآن مجید هم بارها از آن یاد شده، درخت است. درخت به معنای زندگی است و فرزندان میوه‌های درخت زندگی والدین هستند. در پایان این مراسم 4 اصله نهال به یاد مریم رحیمی، شهیده والامقام عرصه سلامت که در شرایط بارداری به پرستاری از بیماران همت گمارده بود، غرس شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی