[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

منع تردد از ساعت ۲۱، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس با تأکید بر اینکه در ایام نوروز و اردیبهشت ماه رعایت این پروتکل‌ها باید شدیدتر و با دقت بیشتری انجام شود، عنوان کرد: هرگونه فعالیتی که در رعایت این دستورالعمل‌ها کوتاهی کند، پلمب خواهد شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی با اشاره به شرایط شیوع بیماری کرونا به ویژه ابتلای هموطنان در بعضی استان‌ها به ویروس جهش یافته از همه شهروندان خواست پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند. استاندار فارس با تأکید بر اینکه در ایام نوروز و اردیبهشت ماه رعایت این پروتکل‌ها باید شدیدتر و با دقت بیشتری انجام شود، عنوان کرد: هر گونه فعالیتی که در رعایت این دستورالعمل‌ها کوتاهی کند، پلمب خواهد شد. وی بیان کرد: منع رفت و آمد خودروها از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد در همه مراکز شهرستان‌ها برقرار است و عدم رعایت آن منجر به جریمه می‌شود. استاندار فارس همچنین بر ممنوعیت ورود و خروج از شهرهای قرمز و نارنجی تأکید کرد.
دکتر رحیمی با اشاره به اینکه اکیپ‌های نظارت و بازرسی مکلف به گشت زنی و بررسی شبانه روزی هستند، اظهار کرد: این اکیپ‌ها در صورت مشاهده موارد عدم رعایت هر یک از پروتکل‌ها و دستور العمل‌های مصوب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با متخلفان برخورد قانونی می‌کنند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی