[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

بدون اسپانسر اما مدعی جدی صعود، روزنامه شیراز نوین

سرپرست تیم فوتبال دارابگرد گفت:نوجوانان تیم فوتبال برای اولین بار در تاریخ فوتبال داراب توانستند شایستگی‌هایشان را در دور رفت لیگ برتر کشور به نمایش بگذارند و حالا نوبت مسئولان استان فارس و شهرستان است که از آن‌ها حمایت کنند.
مجتبی صالحی شنبه در مصاحبه با ایرنا افزود: نوجوانان داراب در گروه پنجم با تیم‌هایی چون مس کرمان، فولاد یزد،گل‌گهر سیرجان، البدر بندر کنگ و حافظ شیراز هم گروه بودند و توانستند با کسب ۷ امتیاز از ۵ بازی در رده چهارم جدول قرار گیرند.
وی گفت: در اولین دیدار دور برگشت نیز با ارائه یک بازی منسجم و تیمی در یزد بازی را  ۲ بر ۲ کردند که با این نتیجه داراب به رده سوم جدول با هشت امتیاز صعود کرد.
صالحی به حضور تیم‌های قدر و با پشتوانه مالی قوی در این گروه اشاره کرده و افزود: تیم‌هایی چون فولاد یزد؛ مس کرمان؛ گل‌گهر سیرجان سالیان سال در رقابت‌های برتر کشور حضور داشتند و تیم‌های پایه‌ای آنها با سرمایه‌گذاری‌های بسیار بالا هدایت شده اند ولی تیم دارابگرد بدون هیچ اسپانسر و حامی مالی در دور رفت توانست پابه‌پای این تیم‌های بزرگ در جدول حرکت کرده و در اولین بازی دور رفت با کسب هشت امتیاز در رده سوم گروه بعد از گل‌گهر سیرجان و فولاد یزد قرار گیرد.
مدیر تیم دارابگرد به استعدادهای ناب ورزشی در داراب اشاره کرده و گفت: این شهرستان یکی از قطب‌های ورزش فارس و کشور است ولی متأسفانه در حوزه ورزش قهرمانی شرایط برای رشد و شکوفایی تیم‌ها و ورزشکاران در استان و کشور فراهم نشده است که این امر سبب کناره‌گیری بسیاری از نخبگان ورزشی در داراب شده است.
صالحی افزود: بازیکنان تیم دارابگرد همه بومی داراب و اکثراً از بچه‌های روستا هستند و این افتخاری برای این تیم است که از نقاط دورافتاده و محروم این نوجوانان را شناسایی و بر روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است.
 سرپرست تیم فوتبال نوجوانان «کهن دارابگرد قهرمان» ضمن دعوت از شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ ایران برای حمایت از این تیم با استعداد در زمینه اسپانسری و حمایت مالی افزود: مدیران این مجموعه‌ها باید بدانند که حمایت از ورزش و سرمایه گذاری روی جوانان و نوجوانان این سرزمین می تواند امنیت و آرامش را در کشور به وجود آورد و بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را برطرف کند زیرا اگر در جهت هدایت این قشر از جامعه قدمی برداشته نشود؛ در آینده‌ای نزدیک باید برای مقابله با بیکاری و فسادهای اجتماعی آن‌ها هزینه‌های سنگین‌تری انجام شود.
در پایان هفته ششم لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور؛ تیم گل‌گهر سیرجان و فولاد یزد اول و دوم؛ دارابگرد در جایگاه سوم و مس کرمان، البدر بندر کنگ و حافظ شیراز در رده‌های بعدی قرار دارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی