[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع: تاکنون هیچ سربازی در وزارت دفاع به کرونا مبتلا نشده است، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع با تأکید بر اینکه محیط پادگان‌ها و مراکز آموزشی نیروی‌های مسلح از لحاظ بهداشتی در وضعیت بسیار خوبی است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز هیچ سربازی در وزارت دفاع کرونا نگرفته است.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت دفاع، امیر سعید شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز این وزارتخانه که صبح دیروز یکشنبه در مرکز همایش امام علی(ع) شهرک امام خمینی(ره) برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: نیروی انسانی نقش بی‌بدیلی در پیشرفت کشور دارد و حضور جوانان پرشور توانمند و تحصیلکرده در نیروهای مسلح تحت عنوان سرباز موجب حفظ و تقویت بنیه دفاعی و امنیتی و تکمیل نیازهای مأموریتی نیروهای مسلح می‌شود.
وی ادامه داد: برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر(ع) توانست فرصت مناسبی برای ارج نهادن به جایگاه سرباز، برخلاف گسترش روزافزون تهدیدها و دشمنی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران و خدمت سربازی در کشور فراهم آورد.
معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع هدف برگزاری این جشنواره را ارتقای جایگاه سربازی عنوان کرد و گفت: تقویت روحیه و انگیزه سربازان در خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تجلیل از تلاش ارزنده کارکنان وظیفه در اجرای مأموریت‌های نیروهای مسلح و همچنین افزایش منزلت اجتماعی خدمت وظیفه و تقویت و ارتقای جایگاه سربازی از جمله اهداف ما در برگزاری این جشنواره است.
امیر شعبانیان در ادامه با تأکید بر اینکه محیط پادگان‌ها و مراکز آموزشی نیروی‌های مسلح از لحاظ بهداشتی در وضعیت بسیار خوبی است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز هیچ سربازی در وزارت دفاع کرونا نگرفته است. وی با اشاره به محورهای جشنواره جوان سرباز گفت: سرباز، دفاع، امنیت، اقتدار ملی، وظیفه شناسی، نظم، دین داری، سازندگی و تفکر بسیج از جمله محور‌های این جشنواره است.
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع افزود: در این مراسم از ۱۲ فرمانده نمونه، خانواده معزز ۵ شهید سرباز، ۵ رده برتر در موضوع نگهداشت و برخورد مناسب با کارکنان وظیفه تجلیل شد.
امیر شعبانیان خاطرنشان کرد: جشنواره فرهنگی هنری جوان سرباز با فراخوان توسط وزارت دفاع و با دریافت آثار فرهنگی و هنری در ۹ رشته شعر، فیلم کوتاه، خوش‌نویسی، نقاشی خط، کاریکاتور، خاطره نویسی، دل‌نوشته، کتاب خوانی و مقاله نویسی با محوریت ۱۴ موضوع برگزار شد و از بین ۱۱۸۰ اثر رسیده تعداد ۱۲۰ اثر منتخب و برگزیده از نیروهای مسلح پس از داوری آثار با حضور داوران برجسته و شناخته شده کشوری برگزار خواهد شد و درنهایت تعداد ۲۷ اثر به عنوان نفرات برتر اول تا سوم در هر رشته انتخاب و از آنان تجلیل می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی