[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

اعتماد مردم مهم‌ترین سرمایه پلیس است، روزنامه شیراز نوین

با حضور فرمانده انتظامی استان و جمعی از مسئولان شهرستان لارستان، پاسگاه انتظامی کاریان افتتاح شد و به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» در آیین افتتاح این پاسگاه انتظامی، طی سخنانی گفت: در راستای مطالبات مردم این منطقه و ارتقای بیش از پیش امنیت، مجوز ساخت این پاسگاه انتظامی اخذ شد و پس از انجام اقدامات لازم مورد بهره برداری قرار گرفت. وی افزود: اعتماد مردم به پلیس مهم‌ترین سرمایه نیروی انتظامی است و با تعامل و همکاری مردم و تلاش‌های شبانه روزی نیروی انتظامی امنیت و مهم تر از ان احساس امنیت در جامعه محقق می‌شود.
فرمانده انتظامی استان فارس کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها را مرکز ثقل خدمات رسانی به مردم دانست و گفت: کارکنان نیروی انتظامی با تمام وجود در راستای خدمت به مردم و افزایش احساس امنیت در جامعه تلاش می‌کنند.
در پایان این مراسم، توسط فرمانده انتظامی استان فارس از خانواده شهید سرباز وظیفه «مصطفی رحیمی» و همچنین تعدادی از خیران امنیت ساز با اهدای لوح تقدیر، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
شایان ذکر است پاسگاه انتظامی کاریان با زمینی به مساحت 8هزار مترمربع، زیربنای 300 متر و اعتباری بالغ بر 15میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی