[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع): ۱۰هزار بسته معیشتی در شیراز توزیع می‌شود، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) از توزیع ۱۰هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در آستانه عید مبعث در قالب رزمایش کمک مؤمنانه خبر داد.
به گزارش تسنیم، سرهنگ مرتضی خسروانی دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آرمان انقلاب اسلامی در حقیقت نجات بشریت از طاغوت شر و درون است و نوری که کفار برای جلوگیری از پرتوافشانی آن تلاش می‌کنند، اما این نور به سراسر دنیا می‌رسد و اراده خدا این است که ظلمت‌ها و تاریکی‌ها را از بین می‌برد.
وی افزود: کشور‌هایی که هیچ گاه باور نداشتند روزی در سراشیبی زوال قرار گیرند، امروز شاهد تخریب خود از درون هستند و به غروبشان چیزی نمانده است.
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) ادامه داد: امروز بسیجیان عزیز که میدان‌دار ارزش‌ها و جلوه‌های حضور و ظهور اخلاق اسلامی، روح و باور انسانیت را به جامعه تزریق می‌کنند، به خوبی می‌دانند قدرت معنوی و ارزش‌های متعالی انسانی که به ذات اقدس باری تعالی متصل است و هر دشمنی را از پای درمی‌آورد.
سرهنگ خسروانی ادامه داد: امروز مردمان نیک اندیش دست‌های مهربان فرزندان خود را در کمک‌های مؤمنانه، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، اهدای خون، فعالیت‌های جهادی، کمک به دانش‌آموزان در تهیه تبلت و گوشی و ایجاد انسانیت به خوبی لمس می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: به مناسبت عید مبعث رسول اکرم(ص) هفتمین رزمایش کمک‌های مؤمنانه ناحیه احمد بن موسی(ع) روز چهارشنبه در محوطه آرامگاه حافظ اجرا خواهد شد که در این مرحله 10هزار بسته معیشتی هرکدام به ارزش ریالی 250هزار تومان بین نیازمندان که از قبل شناسایی شده اند، توسط پایگاه‌های مقاومت در سطح شهر شیراز توزیع خواهد شد.
وی تصریح کرد: این ناحیه همچون ایام گذشته با همراهی و مشارکت خیران تاکنون توانسته 19 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد را زندان‌های فارس آزاد کند.
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) با بیان اینکه همچنین در آستانه سال جدید در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی و کمک به هم نوعان نیازمند تعداد هزار دست البسه به دانش آموزان توسط بسیج دانش آموزی شهید فهمیده و محدثه اهدا خواهد شد. سرهنگ خسروانی در پایان یادآور شد که از ابتدای امسال تاکنون 10 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند اهدا و 10 کارگاه اشتغال در موضوعات قالی بافی، تولید ماسک، خیاطی و... راه اندازی کرده و برای 200 نفر اشتغال‌زایی کرده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی