[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

مبحث «تمدن‌سازی» در برنامه‌های مساجد گنجانده شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس تأکید کرد که بحث تمدن سازی که موردتأکید مقام معظم رهبری است، در برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گنجانده شود.
به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محمد رضایی در نشست شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فارس، افزود: به عنوان متولیان فرهنگی باید کاری انجام دهیم که خروجی آن رضایتمندی متدینان و دلسوزان انقلاب باشد.
او تأکید کرد: این موضوع یک مطلب جدی است که باید در اولویت اقدامات کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قرار گیرد تا شاهد بازتاب مثبتی ابتدا در سطح محلات و سپس شهر باشیم. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه قدم خوب و گام بلندی در ترویج فرهنگ دینی و انقلابی با راه‌اندازی کانون‌های فرهنگی هنری برداشته شد، تأکید کرد که کانون‌ها باید در بحث هنر و آموزش هنر اسلامی، فعالیت‌های بیشتری انجام دهند و در قالب رشته‌های مختلف به آن بپردازند.
این مقام مسئول همچنین بیان کرد: اگر برنامه‌های فرهنگی و هنری در محلات با محوریت مسجد و در مسجد با محوریت امام جماعت انجام شود، آسیب‌ها به حداقل می‌رسد و همکاری هم بیشتر می‌شود.
رضایی گفت: انتظاری که جامعه از کانون‌های فرهنگی هنری دارد، این است که خروجی فعالیت‌ها و رویدادهای آنها در برنامه‌هایی مانند نماز جمعه، راهپیمایی‌ها و هیئات دیده شود و اگر بدین شکل کار کنیم، اقدامات موفق و قابل توجهی انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی