[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

حمایت دادستانی فارس از مسائل مربوط به سلامت جامعه، روزنامه شیراز نوین

دادستان عمومی و انقلاب فارس با اشاره به نقش تأثیرگذار مدافعان سلامت در بحران کرونا گفت: مسائل مربوط به مجموعه سلامت و تأمین سلامت جامعه در دستور کار جدی دادستانی مرکز استان قرار دارد.
به گزارش ایکنا، سیدمصطفی بحرینی، دادستان عمومی و انقلاب فارس دیروز، ۱۸ اسفندماه در دیدار با رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن خداقوت به سربازان حوزه سلامت که با حیات مردم سر و کار دارند، حوزه پزشکی را حساس‌ترین و پُرنقش‌ترین بخش تأثیرگذار در سلامت جامعه به ویژه در ایام بحران دانست و گفت: مسائل مربوط به مجموعه سلامت و تأمین سلامت جامعه در دستور کار جدی دادستانی مرکز استان قرار دارد.
وی از تلاش مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مدافعان سلامت برای خدمت‌رسانی به مردم استان و بیماران و مراجعان خارج از استان و کشور قدردانی کرد.
بحرینی با بیان اینکه پراکندگی، پیچیدگی و مسائل مربوط به بهداشت و درمان مردم، حساسیت کاری مجموعه سلامت را افزایش می‌دهد، از مسئولان مجموعه سلامت فارس خواست تا همچون گذشته، در مسیر تقویت اعتماد عمومی، نظارت‌ها بر نحوه خدمت‌رسانی حوزه‌های بهداشت و درمان با جدیت دنبال شود. مهرزاد لطفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در این دیدار، موفقیت‌های مجموعه فارس در مدیریت این بحران را نمود روشنی از ثمربخشی این تلاش‌ها دانست که با مشارکت عمومی و همکاری سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان فراهم شده است. 
دیگر معاونان و مدیران ارشد دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز نیز در این نشست به بیان توضیحاتی درباره اقدامات حوزه خود در راستای بسیج ملی مبارزه با کروناویروس در فارس پرداختند و خواستار حمایت دادستان شیراز در بهبود خدمت‌رسانی و تسریع در ارائه امور سلامت به مردم شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی