[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۲
  • دوره جدید

قهرمانی تیم فوتسال صدرا در مسابقات لیگ جوانان کشور، روزنامه شیراز نوین

تیم صدرا در مسابقات فوتسال لیگ دسته اول جوانان کشور با حمایت های شرکت عمران شهر جدید صدرا و اداره ورزش و جوانان صدرا به مقام قهرمانی رسید. به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، پس از 3 سال تلاش و کار دلسوزانه اعضای باشگاه صدرا تحت مدیریت سید محمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال، این قهرمانی حاصل شد. بر اساس این گزارش گفتنی است تیم صدرا در مرحله آخر مسابقات فوتسال لیگ دسته یک جوانان کشور که در ورامین تهران برگزار شد با پیروزی بر منصوری شاد کاشان و تساوی با آراز ورامین و تکاور زابل به مقام قهرمانی رسید. این قهرمانی در حالی محقق شد که فوتسال فارس مدت‌هاست حال و وضع خوبی ندارد و در رده های پایه هیچ‌گونه سرمایه گذاری انجام نشده است. 
به همین دلیل با اقداماتی کارشناسی  2 سال پیش این تیم با نام آکادمی ناظم در تهران قهرمان مسابقات استانی شد و در سال گذشته علی‌رغم بازی‌های خوب در مرحله نهایی در شیراز به مقام سوم رسید. اما امسال با حمایت های شرکت عمران شهر جدید صدرا و اداره ورزش و جوانان صدرا، با شرایط بهتری پا به این مسابقات گذاشتند و به مقام قهرمانی رسیدند و این می‌تواند نقطه آغازی جهت ادامه فعالیت‌های قهرمانی در رشته‌های مختلف ورزشی در شهر جدید صدرا باشد. 
این تیم علی‌رغم قرار گرفتن در سخت‌ترین گروه مسابقات در مرحله اول صدرنشین به مرحله پایانی رسید و مزد زحمات و تلاش‌های خود را با قهرمانی در این مسابقات دیدند.امید است که با حمایت مسئولین، این بازیکنان بتوانند آینده فوتسال فارس را مهیای قهرمانی‌های دوباره کرده و بار دیگر فوتسال فارس به جایگاه اصلی خود بازگردد.
گفتنی است حسن رستمی به عنوان سرپرست تیم و مهدی عابدی در جایگاه سرمربی هدایت آن را بر عهده داشت. همچنین سجاداکبرزاده، سیدمحمدعظیمی، حامدکریمی، رامین صاحبی مربیان این دوره از مسابقات لیگ دسته اول و بازیکنان آن را نیز سیدصالح ناظم الشریعه، محمدرضاعوض زاده، محمدرضاملکی، معین حسین زاده، مرتضی ارژنگ، هومان امیری،علیرضاخدادادی، علی محمدمحرابی، محسن مختاری، مهدی اسدی، مهدی فلاحی، سیدمصطفی ناظم الشریعه، محمدمهدی کهزادی، سهیل قربانی، محمدرضاسرحدی زاده و ابوالفضل علیرضایی تشکیل دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی