[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

کلانتری : این تساوی جای هیچ توجیهی ندارد، روزنامه شیراز نوین

تیم فوتبال فجرشهید سپاسی شیراز که می توانست با برتری مقابل میهمان انتهای جدولی‌اش، خود را در پایان نیم فصل نخست به رتبه دوم جدول برساند، با از دست دادن دو امتیاز خانگی روی سکوی پنجم به کار خود پایان داد.
در هفته هفدهم و پایانی نیم فصل اول مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، فجرسپاسی شیراز میزبان گل‌ریحان البرز بود و در پایان با تساوی بدون گل برابر میهمان سرخ‌پوش خود متوقف شد. طلایی‌پوشان فجر برای صعود به رتبه دوم جدول و قرار گرفتن در منطقه صعود، به پیروزی با اختلاف دو گل نیاز داشتند اما با ارائه نمایشی پر انتقاد، از کسب سه امتیاز این مسابقه محروم شدند.
سرمربی فجری‌ها هم پس از بازی به عملکرد ضعیف تیمش اذعان داشت و گفت: این بازی یکی از ضعیف‌ترین نمایش‌های ما بود و یکی از بدترین تساوی‌هایی که برایمان رقم خورد. گاهی اوقات نتیجه تساوی زمانی رقم می‌خورد که می‌توانیم برای آن توجیهی داشته باشیم، اما این تساوی در این موقعیت، هیچ توجیهی نداشت. اما فوتبال است و پیش می‌آید زمانی که فکر می کنید حتماً سه امتیاز را می‌گیرید، شرایط به شکل دیگری پیش می‌رود.
علی‌اصغر کلانتری افزود: من باید به تیم آقای مازیار تبریک بگویم که برابر تیم فجر یک جنگ پایاپای ارائه داد. اما متأسفانه تیم ما زمانی از خواب بیدار شد که 45 دقیقه از بازی گذشته بود. ما در نیمه اول با اصول و منطق عمل نکردیم و حتی در دقایقی ممکن بود دروازه‌مان باز شود. 
وی در پایان گفت: در نیمه دوم از خواب بیدار شدیم و کمی شرایطمان بهتر شد، اما باز هم نتوانستیم موقعیت گل آنچنانی خلق کنیم. تنها موقعیت خوب ما در همان دقایق ابتدایی بود که ضربه دانیال کردستانی به تیر دروازه برخورد کرد. ما روز بدی را سپری کردیم و دو امتیاز مهم را از دست دادیم.
تیم فجرشهید سپاسی با این تساوی 27 امتیازی شد و با دو پله سقوط نسبت به هفته گذشته، در رتبه پنجم جدول قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی