[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

وضعیت زمین پارس، جای تعجب دارد!، روزنامه شیراز نوین

تیم انتهای جدولی گل‌ریحان‌البرز موفق شد در زمین تیم مدعی فجرشهید سپاسی شیراز به یک امتیاز ارزشمند دست پیدا کند.
در هفته پایانی نیم فصل نخست، عصر روز دوشنبه 18 اسفندماه تیم‌های فجر شهیدسپاسی و گل‌ریحان در ورزشگاه پارس شیراز به مصاف هم رفتند که این مسابقه در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
سرمربی تیم گل‌ریحان‌البرز پس از این مسابقه اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم به دنبال فوتبال بازی کردن بودند. البته در اوایل بازی، بچه‌های ما شاید به خاطر اینکه با شرایط زمین خیلی آشنا نبودند، کمی مشکل داشتند اما در ادامه توانستیم بازی را در اختیار بگیریم.
اصغر مازیار افزود: نیمه دوم متعلق به مربیان است. صحبت‌های آقای کلانتری در تیم فجر و همچنین تدابیری  که ما برای استراتژی تیم در نیمه دوم در نظر گرفتیم، باعث شد تا شرایط بازی کمی تغییر کند اما در نهایت فکر می‌کنم بچه‌های ما نتیجه خیلی خوبی را در این زمین کسب کردند.
وی در خصوص تیم فجر نیز گفت: فجر تیم بسیار خوبیست که همواره جزو تیم‌های بالای جدول است. من امیدوارم که هر دو تیم بتوانند در نیم فصل دوم بازی‌های به مراتب بهتری را به نمایش بگذارند.
مازیار در پایان از کیفیت زمین چمن ورزشگاه هم انتقاد کرد و گفت: واقعاً تعجب می کنم، ورزشگاهی که با استانداردهای جهانی ساخته شده، چرا چنین چمن بی‌کیفیتی دارد؟ ای کاش مسئولان کمی هم به شرایط زمین برسند. حیف است استانی مثل فارس و شهری مثل شیراز که می‌تواند با داشتن چنین استادیومی میزبان مسابقات آسیایی و جهانی باشد، یک زمین چمن خوب نداشته باشد تا تیم‌ها بتوانند عملکرد بهتری را برای علاقه‌مندان به نمایش بگذارند. من شاهد بودم که بازیکنان هر دو تیم نسبت به وضعیت زمین معترض بودند و حق هم با آن‌ها بود.
تیم گل‌ریحان‌البرز با این تساوی 14 امتیازی شد و در پایان نیم فصل نخست، در رتبه هفدهم جدول هجده تیمی رقابت‌ها باقی ماند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی