[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: محرومیت از میزبانی، اجحاف در حق فوتبال ایران بود، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان، گفت: رئیس جدید فدراسیون فوتبال حرف‌های مثبتی در خصوص فوتسال زد. او محکم پشت این رشته ایستاده است. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،«سید محمد ناظم‌الشریعه»  روز شنبه پس از حضور در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در ابتدا با «داود پرهیزکار» رئیس کمیته فوتسال و پس از آن با «سید شهاب‌الدین عزیزی خادم» رئیس فدراسیون فوتبال دیدار داشتم و در مورد فوتسال، برنامه‌های تیم ملی تا جام جهانی را ارائه دادیم تا بعد از اتمام لیگ برتر بتوانیم برنامه‌ریزی خوبی داشته باشیم.  
وی افزود: هدفمان بیشتر برگزاری دیدار دوستانه مناسب است،  زیرا جام جهانی شهریور‌ماه سال آینده برگزار می‌شود و زمان زیادی تا برگزاری آن نداریم. در این ۶ ماه باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم زیرا در دور قبل جام جهانی توانستیم جایگاه سوم را به دست آوریم. باید در همان مسیر برویم و شرایط گذشته تیم ملی را حفظ کنیم که البته شرط آن، برگزاری اردوهای مناسب است.
سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد رئیس جدید فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: باید ببینیم ساختار جدید فدراسیون به چه شکل است. عزیزی خادم مثبت صحبت کرد و محکم پشت فوتسال ایستاده است. می‌دانم که یکی از دغدغه‌های او فوتسال است. دیدگاه من این است که فدراسیون با این شرایط می‌تواند کارهای خوبی برای این رشته انجام دهد.
ناظم‌الشریعه در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتسال، اظهار داشت: اگر دیدارهای دوستانه خوبی برگزار کنیم، می‌توانیم با شرایط مناسب وارد جام جهانی شویم. دیدار با ژاپن به طور قطع مسجل شده و قرار است ۲۶ مردادماه تا یکم شهریور به ژاپن رفته و ۲ دیدار تدارکاتی برگزار کنیم. در حال برنامه‌ریزی یک دیدار تدارکاتی با مجارستان هستیم. قرار است در تورنمنت تایلند که ۲۶ اردیبهشت برگزار می‌شود شرکت کنیم. در حال رایزنی با آرژانتین هستیم که آن‌ها را به ایران بیاوریم. اگر این بازی‌ها انجام شود،  شرایط بسیار خوب پیش خواهد رفت.
وی همچنین درباره گرفتن میزبانی‌ها از فوتبال ایران، گفت: در حق ما اجحاف شده است و به نظر من این موضوع باید از طریق نهادهای بالاتر از فدراسیون پیگیری شود. در حالت عادی در فوتبال سه میزبانی داشتیم. در حال حاضر در شرایط نابرابری قرار گرفتیم. این یک موضوع دیپلماسی است و باید از طریق مقام‌های بالاتر پیگیری شود زیرا این حق مردم است و اگر دنبال نکنیم به زودی برای فوتسال هم رخ می‌دهد. این اخبار، اخبار خوبی نیست و همه ناراحت هستند چه افراد فوتسالی و چه افراد فوتبالی.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی