[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

مداخله در تنش‌های خانواده ، روزنامه شیراز نوین

لایحه قانونی ساختار و وظایف فوریت‌های اجتماعی با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی رونمایی شد. برگزاری ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر شریعتمداری وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، دکتر وحید قبادی دانا معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس‌جمهور در امور زنان در سازمان بهزیستی کل کشور به صورت همزمان در تمامی ادارات کل بهزیستی کشور برگزار شد.
 به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی فارس دکتر سید محمدصادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی فارس به همراه کیوان نیازی مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی و دکتر معصومه دستغیب مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس بهمراه معاون اجتماعی و کارشناسان مربوطه بهزیستی فارس در این نشست حضور داشتند.
سید محمد صادق کشفی نژاد با بیان اهمیت شناخت خدمات خط ۱۲۳ اورژانس اجتماعی توسط خانواده‌ها برای راهنمایی و کمک به افراد در شرایط بحرانی خدمت رسانی مرکز اورژانس اجتماعی در ۲۲۰۰ نقطه پر آسیب کشور در حمایت از تشکل‌های حامی زنان، کودکان، آسیب‌دیدگان سالمندان و... گفت: خوشبختانه اهمیت مرکز فوریت‌های اجتماعی در جامعه امروز بر کسی پوشیده نیست و ما افتخار می‌کنیم که مردم به طور مستقیم و غیرمستقیم جهت حل هرگونه تعارض و آسیب زدگی به بهزیستی اعتماد می‌کنند. 
او افزود: دو مرکز اورژانس اجتماعی در شیراز و ۲۲ مرکز در کل استان به صورت شبانه روزی فعال‌اند.
کشفی نژاد همچنین در خصوص تعداد پرونده‌های واحد مداخله در بحران اظهار کرد: اورژانس اجتماعی فارس در نه ماه سال ۹۹ با صد و سی هزار و ۹۶۵ تماس تلفنی به علاوه هشت هزار و نه پرونده در واحد مداخله در بحران‌های فردی و اجتماعی و در خدمت مردم فارس بوده است.
مدیرکل بهزیستی فارس ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو با تقدیر از ۶ نفر از کارکنان برجسته اورژانس اجتماعی مراکز فارس به نمایندگی از سایر فعالان این حوزه از رونمایی سامانه آماری اورژانس اجتماعی در سراسر کشور اطلاع داد و گفت: بهزیستی در همین نشست از آماده‌سازی لایحه قانونی ساختار و وظایف فوریت‌های اجتماعی به طور ویژه رونمایی کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی