[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۷
  • دوره جدید

برخورد با اخلالگران بازار، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: طبق مصوبه ستاد ملی سفر به شهرهای زردی همچون شیراز که هدف گردشگری هستند، همچنان ممنوع و همه کمپ‌ها و اماکن اقامتی نیز تعطیل است. همچنین منع تردد شبانه از ساعت۲۱ تا ۳ بامداد ادامه دارد و با متخلفان برخورد خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در نشست مجازی استانداران با وزیر کشور که با موضوع سفرهای نوروزی، تأمین کالاهای اساسی و انتخابات عنوان کرد: در حال حاضر موضوع انتخابات در کانون توجهات قرار دارد.
دکتر رحیمی بیان کرد: از ۱۳۰ هیئت اجرایی که باید در استان تشکیل شود، ۱۲۹ هیئت شکل گرفته و ثبت نام انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر نیز آغاز شده است. استاندار فارس با تأکید بر اینکه همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در استان فارس اندیشیده شده است، گفت: امیدواریم شاهد حضور کاندیداها از طیف‌ها و سلایق مختلف در انتخابات باشیم تا این امر موجب ایجاد انگیزه بیشتر برای افزایش مشارکت شود. وی گفت: انتظار می‌رود افرادی که دارای تخصص هستند در این میدان حضور پیدا کنند؛ چراکه در این صورت قطعاً می‌توانند خدمات مؤثری به مردم ارائه دهند. 
استاندار فارس درخصوص کرونا و سفرهای نوروزی نیز عنوان کرد: در حال حاضر ۲۵ شهر استان در وضعیت آبی و ۱۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند. وی در ادامه افزود: طبق مصوبه ستاد ملی سفر به شهرهای زردی همچون شیراز که هدف گردشگری هستند، همچنان ممنوع و همه کمپ‌ها و اماکن اقامتی نیز تعطیل است؛ همچنین منع تردد شبانه از ساعت۲۱ تا ۳ بامداد ادامه دارد و با متخلفان برخورد خواهد شد. دکتر رحیمی یادآور شد: سفر از شهرهای قرمز به شیراز و سایر شهرهای فارس اکیداً ممنوع است. استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع کالاهای اساسی موردنیاز اشاره کرد و از تأمین این کالاها در فارس خبر داد. وی با اشاره به تلاطم قیمت مرغ، از تشکیل ۳۵ بازارچه در سطح شهر و کنترل این قیمت‌ها خبر داد. 
دکتر رحیمی بیان کرد: کمبود روغن در فارس به دلیل ظرفیت ۲۰ تا ۳۰ تنی کارخانه تصفیه روغن است؛ بنابراین درخواست افزایش سهمیه روغن تصفیه شده استان را مطرح و این درخواست را پیگیری می‌کنیم. وی اظهار کرد: برخورد جدی متخلفانی که باعث اخلال در بازار و قیمت‌ها می‌شوند در دستور کار قرار دارد. استاندار فارس درباره چهارشنبه آخر سال نیز گفت: تلاش می‌کنیم امنیت و آسایش مردم حفظ شود و هرکس بخواهد امنیت آسایش و سلامت مردم را به خطر بیندازد برابر قانون با او برخورد می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی