[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

زاگرس جنوبی پیشگام در اجرای مناقصات در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، رئیس کمیسیون مناقصات این شرکت، گفت: در سال جاری پس از پیاده سازی مقدمات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، این شرکت به عنوان یکی از اولین شرکت‌های نفتی کشور، فرایند اجرای مناقصات را به طور کامل از طریق سامانه ستاد، انجام می‌دهد.
مهندس محمدهادی نورانی، افزود: همچنین به منظور چابک‌سازی و شفاف‌سازی فرایند اجرای مناقصات و کمرنگ نمودن اثرات تحریم‌ها و جنگ ناعادلانه اقتصادی، اقداماتی مانند اصلاح برخی فرایندها، اجرایی نمودن دامنه متناسب قیمت‌ها، تغییر نحوه ارزیابی کیفی، دعوت از شرکت‌های توانمند داخلی، تقویت فضای رقابتی و... انجام شده است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه ارزیابی کیفی مناقصات نیز به صورت مکانیزه انجام می‌شود، گفت: در همین راستا کلیه فرایند ارزیابی شرکت‌های متقاضی با تعریف معیارهای استاندارد موردتأیید نهادهای نظارتی، از طریق سامانه الکترونیکی انجام می‌شود.
نورانی افزود: به منظور تقویت فضای رقابتی مناقصات و کاهش بار مالی پیمان‌ها، از مناقصه گران جدید نیز جهت شرکت در مناقصات دعوت به عمل می‌آید.
رئیس کمیسیون مناقصات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با اشاره به همکاری کامل با نهادهای نظارتی، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در ۱۱۲ جلسه بر گزار شده توسط کمیسیون ۵۶۶ موضوع مصوب و برای اجرا در سازمان جاری شده است.
شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است که پنج منطقه عملیاتی آغار و دالان، پارسیان، نار و کنگان، سرخون و گشوی جنوبی و سروستان و سعادت‌آباد را در سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان راهبری می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی