[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۵
  • دوره جدید

پلیس به‌صورت قانونی با هنجارشکنان برخورد می‌کند، روزنامه شیراز نوین

هشدار فرمانده انتظامی فارس: 
پلیس به‌صورت قانونی با هنجارشکنان
 برخورد می‌کند

سردار حبیبی: مردم افراد متخلف در خصوص تهیه و توزیع مواد محترقه غیرمجاز را به پلیس معرفی کنند

فرمانده انتظامی استان با هشدار به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت مردم در چهارشنبه آخر سال، گفت: پلیس به دنبال آرامش و آسایش مردم است.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام بخش حبیبی» اظهار داشت: پلیس با هیچ آیین سنتی مخالف نیست، ولی هر زمان که مخلان نظم و امنیت عمومی بخواهند به مردم آسیب برسانند، با آن‌ها برخورد قانونی صورت می‌پذیرد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی به هیچ وجه با شادی مردم مخالف نیست؛ چراکه نشاط اجتماعی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود.
فرمانده انتظامی استان فارس با هشدار به هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت مردم در چهارشنبه آخر سال، گفت: پلیس به دنبال آرامش و آسایش مردم است و به صورت قانونی با هنجارشکنان برخورد می‌کند.
سردار حبیبی ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و همکاری مردم با خادمان خود در نیروی انتظامی، گفت: خوشبختانه با انجام اقدامات مناسب در سال‌های اخیر، شاهد کاهش استفاده از مواد محترقه هستیم.
وی با اشاره به کشف بالغ بر یک میلیون عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز توسط پلیس فارس و دستگیری 5 متهم اصلی تهیه و توزیع این مواد خطرناک، افزود: از شهروندان درخواست داریم تا در صورت مشاهده فعالیت افراد متخلف در خصوص تهیه و توزیع مواد محترقه غیر مجاز و یا انجام اقدامات ناهنجار، مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی