[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

۷۰۰میلیارد تومان پروژه افتتاح شد ، روزنامه شیراز نوین


معاون امور عمرانی استانداری فارس گفت: روز دوشنبه با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی بالغ بر ۷۰۰ میلیارد تومان پروژه در استان فارس افتتاح شد.
محمود رضایی دوشنبه ۲۵ اسفند به خبرنگاران گفت: کمربندی شمال شرقی قطعه الف به نمایندگی از پروژه‌های شرکت ساخت و توسعه، بزرگ‌راه شهید سلیمانی و تقاطع غیرهمسطح پیوند، سالن ورزشی بین‌المللی صدرا و چندین پروژه راه‌سازی، روز دوشنبه با حضور وزیر راه افتتاح شد. او همچنین از آغاز عملیات اجرایی بزرگ‌راه قره پیری به‌طول ۹ کیلومتر، آغاز عملیات اجرایی ۲ هزار و ۵۰۰ واحد برنامه طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید صدرا، بازدید از قطعه هفتم آزادراه شیراز- اصفهان و دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس به عنوان دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی یاد کرد.
معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری فارس همچنین گفت: مجموع ارزش روز این پروژه‌ها در شهر صدرا، معادل ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال مجموع ارزش روز پروژه‌های قابل کلنگ زنی ۱۱ هزار میلیارد ریال است. 
به گفته وی شروع عملیات اجرایی ۲ هزار و ۵۰۰ واحد برنامه اقدام ملی مسکن در راستای یکی از اهداف و مأموریت‌های اصلی سیاست شهرهای جدید و فراهم کردن شرایط تأمین مسکن و سرپناه برای اقشار مختلف اجتماعی پیرامون کلان‌شهرهاست. معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس خاطرنشان کرد: با توجه به این واقعیت که سهم عمده ای از رونق تولید به بخش مسکن و ساختمان مرتبط‌ است، اجرای برنامه اقدام ملی و تولید و عرضه مسکن به عنوان یکی از سیاست‌های محوری در حوزه راه و شهرسازی تعریف شده است.
او با بیان اینکه این طرح با هدف رونق تولید و عرضه مسکن، کاهش التهاب بازار و جذب نقدینگی‌های سرگردان در دستور کار قرار گرفته است، گفت: از ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در تعهد و برنامه شرکت عمران شهرهای جدید ایران، سهم شهر جدید صدرا ۲۱ هزار واحد مسکونی است. رضایی تمام پروژه‌های قابل افتتاح در سفر وزیر راه و شهرسازی به شیراز را حول محور ارتقای‌ قابلیت استاندارد و ایمنی سطح زندگی مردم فارس در حوزه حمل و نقل و راهداری و بهبود زیر ساخت‌های مرتبط با این حوزه و تأمین بخشی از مسکن مورد نیاز استان به عنوان اصلی‌ترین نیاز خانوار اعلام کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی