[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

امام‌جمعه شیراز: باید مسئله صبر، استقامت و مقاومت در جامعه تقویت شود، روزنامه شیراز نوین

امام جمعه شیراز گفت: باید مسئله صبر، استقامت و مقاومت را به نوعی در جامعه تقویت کنیم؛ چراکه یک جاهایی اگر ایستادگی نکنید، تمام زحماتی که تا به امروز انجام شده است، از دست می‌رود.
به گزارش تسنیم، آیت‌الله لطف‌الله دژکام دیروز در جلسه انس و وحدت قوای نظامی و انتظامی استان فارس با تبریک میلاد امام حسین(ع) و روز پاسدار، اظهار داشت: پاسداری از دین، شأن نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی است و امروز همه ما و شما به عنوان سربازان امام زمان(عج) خدمت می‌کنیم. 
وی با بیان اینکه در جاهایی عقب هستیم و این را مقام معظم رهبری نیز در فرمایشاتشان بیان کردند، گفت: در دنیا غیر از نظام جمهوری اسلامی ایران، یک نظام دیگری که برای اهل بیت(ع) و برای امام زمان(عج) پرچمش برافراشته شده باشد، وجود ندارد و بنابراین باید بسیار حواسمان به این کشور و نظام باشد که به تعالی برسد و بر مشکلات درونی و بیرونی پیروز شود.
دژکام با اشاره به سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای خبرگان افزود: باید مسئله صبر، استقامت و مقاومت را به نوعی در جامعه تقویت کنیم؛ چراکه یک جاهایی اگر ایستادگی نکنید، تمام زحماتی که تا به امروز انجام شده است، از دست می‌رود و دوباره به نقطه صفر بازمی‌گردیم.
وی با بیان اینکه روز پاسدار روز صبر است، تأکید کرد: باید روی مسئله صبر کار کرد؛ چراکه دستاوردهای انقلاب در پرتو صبر انقلابی به بار می‌نشیند. به هر شکلی که می‌شود باید مسئله صبر برای مردم تبیین‌ شود. آیت‌الله دژکام با بیان اینکه در کل جهان، یک کشور ایران اسلامی شده ‌و این ایستادگی ایران یعنی بقیه ضرر می‌کنند، عنوان کرد: دشمن فضا را برای ما سخت می‌کند اما قرآن کریم درمورد روابط خارجی یک کشور اسلامی به ما دستور داده است. دژکام با اشاره به آیات قرآن گفت: انسان‌ها همه دارند ضرر می‌کنند به جز مردم موحد که با همه سختی‌ها پای حرف حق ایستاده‌اند. شما پاسداران باید این پرچم را سرپا و محکم نگه دارید؛ چراکه اسلام ناب زیر این پرچمی که در اهتزاز است، خود را نشان می‌دهد و باید حفظش کنیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی