[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

استاندار فارس: ۱۲۵ زندانی جرائم مالی غیرعمد آزاد شدند، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در ویژه برنامه نذر رهایی (آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد) ضمن ارزشمند توصیف کردن این اقدام عنوان کرد: رهایی زندانیان جرائم مالی غیرعمد که به همت خیران گرامی و سایر دست‌اندرکاران در نهادها و مجموعه‌های مختلف انجام می‌شود، امری پسندیده بوده و علاوه بر اینکه وظیفه اجتماعی هر فرد تلقی می‌شود، از جمله ارزش‌ها و مؤلفه‌های دینی ماست.
دکتر رحیمی ضمن تشکر از فرماندهی سپاه فجر که مسئولیت پیگیری نذر رهایی و طرح‌های مواسات و همدلی و کمک‌های مؤمنانه را در این شرایط سخت کرونایی بر عهده گرفته اند، گفت: اقدامات بسیار ارزشمندی با هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی دولت، نماینده ولی فقیه در استان و همه خیران انجام داده اند، منجر به انجام این اقدامات ارزشمند بوده است.استاندار فارس بیان کرد: بیش از ۱۸۰۰میلیارد تومان کمک‌های مؤمنانه اهدا شده از سوی مردم توسط این عزیزان جمع آوری شده و به دست نیازمندان رسیده است. وی با اشاره به اینکه در اقدام ارزشمند نذر رهایی تاکنون ۶۰۰ زندانی آزاد شده اند، اظهار کرد: در مرحله قبل مقرر شد ۱۰۰ زندانی با همکاری نمایندگان دولت در استان فارس به موهبت رهایی دست یابند.
دکتر رحیمی بیان کرد: پس از تکلیف به فرمانداران و تلاش این عزیزان در همه شهرستان‌های فارس توانستیم ۱۲۵ زندانی جرائم مالی غیرعمد را به آغوش خانواده‌ها بازگردانیم.
به اعتقاد استاندار فارس، بازگشت این افراد به کانون خانواده علاوه بر تقویت مودت و دوستی و تحکیم این نهاد ارزشمند، سبب جلوگیری از آسیب‌هایی می‌شود که ممکن است عدم حضور سرپرست در خانواده ایجاد کند.
وی ادامه داد: این ۱۲۵ نفر بیش از ۶میلیارد بدهی داشته اند که از این میزان بیش از دومیلیارد تومان تخفیف گرفته شده و چهارمیلیارد نیز پرداخت شده است.
دکتر رحیمی با بیان اینکه در این مرحله از نذر رهایی ۲۸۶ نفر آزاد شده اند، عنوان کرد: ۱۱۱ نفر با هماهنگی سپاه پاسداران، ۵۰ نفر از سوی شورای شهر و شهرداری شیراز و ۱۲۵ نفر با پیگیری فرمانداری‌ها و با هماهنگی کامل بین همه دستگاه‌های مختلف و با نیک اندیشی خیران نعمت رهایی را چشیده اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی