[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

تشدید نظارت‌های بهداشتی در فارس، روزنامه شیراز نوین

حمیدرضا ناظمی مدیرکل دامپزشکی استان فارس از تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی در مراکز تولید، نگهداری و عرضه فرآورده‌های خام دامی ویژه ایام نوروز خبر داد و گفت: با هدف اطمینان از سلامت فرآورده‌های خام دامی عرضه شده به شهروندان، نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی بر واحد‌های تولید، توزیع، فرآوری و عرضه فراورده‌های خام دامی در سراسر استان تشدید می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس، ناظمی هدف از اجرای این طرح را ارتقای سطح بهداشتی، تضمین سلامت وامنیت غذایی و فرآورده‌های خام دامی اعلام کرد.
وی بیان کرد: طرح تشدید نظارت‌های بهداشتی دامپزشکی از ۲۵ اسفندماه آغاز و تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ادامه دارد و در این طرح 45 اکیپ ثابت و سیار بر تولید، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی نظارت دارند.
ناظمی تصریح کرد: شهروندان فرآورده‌های خام دامی مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و مورد تأیید دامپزشکی تهیه کرده و در هنگام خرید گوشت قرمز به مهر و لیبل درج شده روی لاشه یا بسته بندی که حاوی اطلاعات تاریخ تولید، انقضا، نوع محصول، کد بهداشتی بهره برداری دامپزشکی می‌باشد، توجه کنند.
مدیرکل دامپزشکی استان فارس از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه فرآورده‌های خام دامی، مراتب را از طریق تلفن پیامگیر ۱۵۱۲ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۲۷۹۲ به اطلاع کارشناسان دامپزشکی برسانند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی