[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

معابر روستای ملک‌آباد آسفالت شد ، روزنامه شیراز نوین

مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز از اجرای طرح زیرسازی و آسفالت 4 هزار متر مربع از معابر طرح هادی روستای ملک آباد این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با مشارکت بنیاد مسکن و اجرای طرح‌های در این روستا زمینه توسعه همه جانبه منطقه و افزایش رفاه و رضایت روستاییان فراهم شده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس مسعود صف شکن اضافه کرد: 4هزار مترمربع از معابر طرح هادی روستای ملک آباد بخش ارژن شهرستان شیراز با اعتباری بالغ بر 6میلیارد و پانصد میلیون ریال زیرسازی و آسفالت شده است. وی در ادامه با برشمردن مزایای اجرای طرح‌های هادی گفت: اجرای طرح هادی موجب افزایش بهره مندی روستاییان از سهم عادلانه از توسعه، انجام مهاجرت معکوس و سکونت در روستاها، ایجاد اشتغال و تأمین معیشت و محرومیت زدایی می‌شود. صف شکن همچنین گزارشی از اجرای طرح‌های توسعه در این شهرستان ارائه کرد و بیان داشت: سامان‌دهی اراضی با کاربری‌های خاص و عام، واگذاری زمین به افراد واجد شرایط جهت ساخت منازل مقاوم روستایی و تجمیع و سامان‌دهی روستاهای کم جمعیت از عملکردهای قابل بنیاد مسکن در روستاهای این شهرستان توجه بوده است. وی بهسازی و مناسب سازی معابر و فضاهای روستایی را هم از جمله عملکردهای قابل توجه دانست و گفت: از محل اعتبارات داخلی بنیاد و اعتبارات استانی، ملی، توازن و نفت و گاز پروژه‌های بهسازی در روستاهای این شهرستان اجرا شده است. مدیر بنیاد مسکن شهرستان شیراز اجرای پروژه‌های بهسازی از محل قیر مصرفی با مشارکت دهیاران در سال 1398 را یکی از شاخص‌های قابل توجه در این شهرستان ذکر کرد و گفت: در سال 1398 بیش از 120هزار مترمربع آسفالت در معابر روستایی این شهرستان اجرا شده است.
صف شکن همچنین به تهیه طرح‌های اجرایی در روستاهای شهرستان شیراز اشاره کرد و گفت: این طرح‌ها در روستاهای شهرستان اجرا شده و زمینه افزایش رضایتمندی مردم را به وجود آورده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی