[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۹
  • دوره جدید

دستگیری ۲ مسافر اتوبوس و کشف ۱۹ کیلو تریاک، روزنامه شیراز نوین


فرمانده انتظامی «داراب» از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف 19 کیلو تریاک توسط مأموران ایست و بازرسی «قلاتویه» این شهرستان خبر داد.
سرهنگ «علیرضا نوشاد» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مأموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی «قلاتویه» داراب حین کنترل خودرهای عبوری، به یک دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند. وی افزود: مأموران انتظامی موفق شدند در بازرسی از چمدان 2 نفر از مسافران، 19 کیلو تریاک که به طرز حرفه‌ای جاسازی شده بود کشف کنند.  فرمانده انتظامی «داراب» با بیان اینکه در این خصوص 2 نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست تا هرگونه موارد مشکوک را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش دهند.
کشف کالای قاچاق در «خرم‌بید»
همچنین فرمانده انتظامی «خرم‌بید» از کشف 13هزار کیلوگرم تخمه آفتابگردان قاچاق به ارزش 4میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ «حمید جوکار» بیان کرد: مأموران انتظامی «خرم‌بید» در اجرای طرح مبارزه با قاچاق، حین کنترل خودروهای عبوری منتهی به این شهرستان به یک دستگاه کامیون حامل کالا مشکوک و آن را توقیف کردند.
وی افزود: مأموران در بازرسی از آن خودرو موفق شدند 13هزار کیلوگرم تخمه آفتابگردان خارجی قاچاق را کشف و راننده را نیز دستگیر کنند. فرمانده انتظامی «خرم‌بید» با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال قاچاق کشف شده را 4میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی