[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

باید از وقوع بحران‌ها پیشگیری کرد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از افزایش میزان ورودی به بخش‌های کووید ۱۹ در فارس خبر داد و با اشاره به افزایش شلوغی و ترددهای پایان سال، بر ضرورت همکاری عمومی برای پیشگیری از بحرانی دوباره تأکید کرد.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، دکتر مهرزاد لطفی در نشست روزانه ستاد دانشگاهی مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از تلاش‌های کارکنان حوزه پشتیبانی دانشگاه در طی یک سال گذشته برای مبارزه با کرونا تقدیر کرد. او از نیروهای پشتیبانی، تکیه گاه امن مدافعان سلامت یاد کرد و گفت: در یک سال گذشته که درگیر بیماری کووید ۱۹ بوده‌ایم، نیروهای پشتیبانی دانشگاه همواره در صحنه فعال بودند و همگام با تیم‌های بهداشتی و درمانی، برای مبارزه با این بحران همکاری داشتند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز تمام دانشگاه را مجموعه‌ای منسجم خواند که دستاورد این همدلی و مشارکت مسئولانه، در این بحران به خوبی دیده شد.
برنامه ریزی برای ادامه روند تزریق واکسیناسیون با محوریت گروه بیماری‌های خاص، از دیگر محورهای مورد بررسی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این نشست بود. لطفی همچنین ضمن بررسی تعداد ابتلا در شهرهای مختلف، علت‌های جان باختن مبتلایان، روند فعالیت آزمایشگاه‌های تشخیصی، نحوه پذیرش بیماران در بیمارستان‌ها و وضعیت مبتلایان در بخش‌های عادی و ویژه کووید ۱۹ را مورد ارزیابی قرار داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی