[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۰
  • دوره جدید

آجیل شاه‌نشین شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتحادیه عمده‌فروشان مواد غذایی شیراز جزئیات قیمت‌گذاری آجیل و انواع مغزها را برای بازار شب عید را تشریح کرد.
عبدالله رزاق‌منش، رئیس اتحادیه عمده‌فروشان مواد غذایی شیراز در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان شیراز، با اشاره به وضعیت قیمت آجیل در بازار شب عید شیراز، اظهار کرد: در حال حاضر قیمت انواع آجیل در بازار به ثبات رسیده و قیمت‌های تثبیت شده فعلی طی روز‌های باقی مانده تا شب عید گران نخواهد شد.
او با تأکید بر اینکه مردم نباید نگرانی بابت گران‌تر شدن قیمت آجیل در بازار شب عید داشته باشند، گفت: همانطور که بحث قیمت‌گذاری انواع آجیل را در برای شب یلدا در نظر گرفته بودیم، برای بازار شب عید نیز قیمت‌های مصوب را مد نظر قرار دادیم.
رئیس اتحادیه بنکداران شیراز ادامه داد: قیمت هر کیلو آجیل ۴مغز بین ۱۲۸ تا ۱۹۸هزار تومان و آجیل شش مغز بین ۱۱۹ تا ۱۷۸هزار تومان نرخ گذاری شده است. او تصریح کرد: قیمت هرکیلوگرم پسته کله قوچی و پسته اکبری توچین از ۲۲۰هزار تومان تا ۲۸۸هزار تومان با توجه به درجه یک بودنشان است. رئیس اتحادیه توزیع کنندگان مواد غذایی، بهداشتی و خشکبار شیراز، قیمت پسته احمدآقایی را از ۱۹۰هزار تومان، ۲۳۰هزار تومان و ۲۵۰هزار تومان اعلام کرد و افزود: قیمت هر کیلو پسته فندقی ۱۶۰هزار تومان، ۱۹۰هزار تومان و ۲۱۰هزار تومان است. رزاق منش در ادامه قیمت هر کیلو مغز بادام ایرانی را ۲۹۶هزار تومان تا ۳۱۸هزار تومان اعلام کرد و افزود: قیمت هر کیلو مغز بادام زرین خارجی درجه یک ۲۵۹هزار تومان، درجه دو ۲۳۸هزار تومان و درجه سه ۲۱۸هزار تومان است.
رزاق منش، قیمت هر کیلو بادام تبریزی را از ۲۹۶ تا ۳۱۸هزار تومان اعلام و اضافه کرد: تخمه ژاپنی شور کیلویی ۴۰هزار تومان، ۶۴هزار تومان و ۷۶هزار تومان است.
رئیس اتحادیه توزیع کنندگان مواد غذایی، بهداشتی و خشکبار شیراز گفت: قیمت هر کیلو تخمه کدو گوشتی خارجی ۹۹ تا ۱۱۰هزار تومان و قیمت تخمه کدو گوشتی ایرانی درجه یک ۹۸هزار تومان، درجه دو ۸۴هزار تومان و درجه سه ۷۰هزار تومان است.
او قیمت هر کیلو تخمه کدو ریز مشهدی را ۵۸، ۷۶ و ۸۴هزار تومان اعلام کرد و افزود: تخمه آرژانتینی هر کیلو از ۳۶ تا ۵۴هزار تومان است. رزاق منش با اشاره به قیمت تخمه آفتابگردان هر کیلو ۳۴ تا ۵۶هزار تومان، تصریح کرد: نرخ هر کیلو نخودچی دوآتشه بین ۴۸ تا ۵۴هزار تومان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی