[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۹
  • دوره جدید

توزیع بسته‌های معیشتی بین اصحاب رسانه فارس، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج رسانه فارس با بیان اینکه خبرنگاران نیز مانند مدافعان سلامت، در خط مقدم مدیریت کرونا هستند از توزیع بسته‌های حمایتی ویژه خبرنگاران رسانه‌های استان خبر داد. سرگرد هادی رضایی مسئول بسیج رسانه فارس در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان شیراز، با اشاره به نقش رسانه‌ها در مبارزه با کرونا، گفت: رسانه‌های این استان فعالیت قابل قبولی در حوزه اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی شهروندان از موضوع کرونا داشتند که جای قدردانی و ستایش دارد.
او با بیان اینکه رسانه‌ها باید در جامعه امیدآفرین باشند، گفت: نقش خبرنگاران در توسعه کشور، تنویر افکار عمومی و ایجاد شور و نشاط در جامعه بسیار مهم است و در این راستا خبرنگاران نباید از هیچ کوششی دریغ کنند.
سرگرد رضایی اضافه کرد: خبرنگاران می‌توانند با شفاف‌سازی و جهت‌دهی به افکار عمومی ضمن جلوگیری از شایعه‌سازی بخشی از چرخه توسعه باشند. او در ادامه از تهیه و توزیع بسته حمایتی ویژه خبرنگاران در قالب بسته‌های عیدانه خبر داد و ادامه داد: ۲۰۰ بسته حمایتی هرکدام به ارزش ۳۵۰هزار تومان به اصحاب رسانه استان دیروز توزیع شد. رئیس سازمان بسیج رسانه فارس با بیان اینکه این بسته‌ها با همکاری بسیج سازندگی، اقشار بسیج و خیران تهیه و توزیع شد، اظهار کرد: این بسته‌ها شامل ارزاقی از جمله برنج، رب گوجه، روغن، ماکارونی و... بوده است. سرگرد رضایی تصریح کرد: این اقدام با هدف ترویج فرهنگ انفاق و قدردانی از اصحاب رسانه به عنوان مدافعان سلامت در استان انجام شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی