[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

قائم مقام ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی: حضور رئیسی در انتخابات به دعوت مردم بود، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- محمود شبان سروستانی 
 قائم مقام ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی با بیان این که رئیسی نماینده هیچ حزب و گروهی نیست افزود: حضور رئیسی در انتخابات به دنبال دعوت مردم بوده است. 
مجید فروردین ظهر شنبه 9 اردیبهشت در جمع خبرنگاران به تبیین اهداف حجت‌الاسلام رئیسی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت: رئیسی با شعار کار و کرامت به میدان آمده، که مراد از کار برای خروج کشور از شرایط رکود و فاصله طبقاتی، و منظور از کرامت، احترام به حقوق اساسی مردم و جلوگیری از ضایع شدن کرامت اقشار مختلف مردم که به دلیل فاصله طبقاتی در معرض آن قرار گرفته‌اند، است. 
این فعال سیاسی اصولگرا، دولت مستقر را ناکارآمد عنوان کرد و افزود: رئیسی معتقد است که در شرایط کنونی تنها رقیبش، فقر، بیکاری و فاصله طبقاتی است.
قائم مقام ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی با اشاره به مناظره روز جمعه نامزدهای ریاست جمهوری تصریح کرد: در مناظره دیروز شاهد بودیم که رئیسی بر اخلاق و عمل به قانون تأکید بسیار داشت و در طول برنامه تنها نامزدی بود که به تخریب اشخاص نپرداخت و بیشتر عملکرد آنها را مورد نقد قرار داد. 
فروردین با دفاع از مواضع رئیسی که معتقد است با مدیریت صحیح می‌توان کشور را از بحران خارج کرد، گفت: دولتی که مرتب از نتوانستن سخن می‌گوید و اعتقاد دارد که مشکلات را نمی‌توان حل کرد چرا مجدداً کاندیدای اشغال پست ریاست جمهوری شده است. 
عضو شورای سیاست‌گذاری اصولگرایان استان فارس تأکید کرد: اگر دولت نمی تواند طبق برنامه پنجم توسعه عمل کند، چرا سوگند خورده است، 
مجید فروردین با انتقاد از عملکرد دولت روحانی وی را متهم به تمرکز بر تفکر متکی بر نگاه به بیرون از مرزها کرد و تأکید کردکه چنین تفکری ناکارآمد است و باید تغییر کند. 
او در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر وابستگی رئیسی به جناح اصولگرا و به طور اخص جمنا پاسخ داد: رئیسی نماینده هیچ حزب و گروه خاصی نیست؛ هر چند ممکن است احزاب مختلف از ایشان حمایت کنند همانطور که جمنا ایشان را نامزد مورد حمایت خودش اعلام کرده ولی ایشان تنها به دعوت مردم به میدان آمده است و تا آخر هم می‌ماند. 
قائم مقام ستاد انتخاباتی رئیسی در استان فارس اعتقاد دارد که جمنا که قالی باف و رئیسی را به عنوان نامزدهای مورد حمایتش معرفی کرده یک مجموعه فراجناحی و فراگروهی است که افرادی با تفکر غیراصولگرایی حتی اصلاح‌طلبی در آن فعال‌اند. 
وی پاسخ یکی از خبرنگاران را که پرسید آیا درست است که رئیسی در نهایت برای حمایت از قالیباف آمده و به نفع وی کناره گیری می‌کند این گونه پاسخ داد که رقابت حجت الاسلام رئیسی با دیگر کاندیداها جدی است و به طور حتم تا آخر می‌ماند؛ زیرا ما با اینگونه رفتارها مخالفیم و اعتقادی به آن نداریم و امیدواریم دیگر نامزدها هم به صورت نمایشی نیامده باشند.
 این کنشگر سیاسی در خصوص انتخابات شوراهای شهر و روستا تصریح کرد: ستاد انتخابات حجت الاسلام رئیسی در بحث انتخابات شورا از هیچ لیست یا فردی حمایت نمی کند و اصولاً بنا ندارد به این بحث وارد شود.
فروردین با بیان این که دولت مستقر تورم را با کند کردن اقتصاد محقق کرده است گفت: در حال حاضر در شرایط رکود اقتصادی به سر می‌بریم و در واقع داشتن تورم بالا با رونق اقتصادی، بهتر از رکود اقتصادی همراه با پایین آمدن تورم است. 
در ادامه خبرنگاری به بی‌برنامگی رئیسی انتقاد کرد، که قائم مقام ستاد انتخاباتی وی فضای محدود مناظرات را دلیل ارائه ندادن برنامه از سوی او عنوان کرد، زیرا در وقتی اندک نمی شود برنامه ارائه داد.
 در پایان مجید فروردین گفت: مردم باید از میان نامزد دولت فعلی که می‌گوید کار کردن ممکن نیست و کسی که می‌گوید می‌شود کار کرد و مملکت را از تنگنا خارج کرد، یکی را انتخاب کنند. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی