[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

تداوم خدمت‌رسانی سپاه ناحیه بسیج احمد بن موسی(ع) شیراز به مردم، روزنامه شیراز نوین

 سعیدرضا امیرآبادی- گروه خبر
فرمانده سپاه ناحیه بسیج احمد بن موسی(ع) شیراز گفت: یاری رسانی به اقشار محروم و نیازمند جامعه در زمره رسالت‌های بنیادین مجموعه‌های توانمند بسیج و سپاه قرار دارد.
سرهنگ مرتضی حسروانی در گفت‌وگو با شیرازنوین، به تشریح برخی از اقدامات سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در حوزه‌های مختلف پرداخت و افزود: با شیوع کرونا اقشار کمتر برخوردار جامعه با مشکلات عدیده ای روبه‌‌رو شده اند و سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) با همکاری خیران نیک اندیش گام‌های مؤثری برای خدمت‌رسانی به جامعه برداشته است.
وی افزود: 140هزار بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش بیش از 27میلیارد تومان در میان اقشار محروم جامعه توزیع شده و 150 تبلت و 12هزار جفت کفش و لباس در اختیار دانش آموزان کم بضاعت قرار گرفته است. همچینین با مشارکت خیران 29 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد به آغوش گرم خانواده بازگشته اند.
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در بخش دیگری از این گفت‌وگو تصریح کرد: به همت بسیجیان این حوزه و مشارکت خیران نیک اندیش، 60 خانه برای اقشار بی بضاعت احداث شده و 150 منزل مورد ترمیم و مرمت قرار گرفته اند. همچنین در عرصه اشتغال‌زایی شاهد راه اندازی 23 کارگاه خیاطی، تولید ماسک، قالی‌بافی، تولید قارچ و زالو و نساجی هستیم که بدین وسیله جمعیتی معادل 800 نفر به صورت مستقیم به اشتغال پایدار دست یافتند.
خسروانی در ادامه اظهار داشت: 13هزار بسته گوشت گوسفند قربانی در میان نیازمندان به همت بسیجیان سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز توزیع شده و 80هزار پرس غذای گرم در مناسبت‌های مختلف و در محلات آسیب پذیر در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه توزیع نان صلواتی در برنامه‌های همیشگی سپاه ناحیه بسیج احمد بن موسی(ع) شیراز قرار دارد، افزود: در سه مرحله 330 چادر به اقشار نیازمند تقدیم گردیده و 1800 حساب دفتری سوپرمارکت‌ها در مناطق کم برخوردار با مشارکت خیران تسویه شده است. فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در پایان افزود: بسیجیان مخلص و تلاشگر این ناحیه 57هزار سی سی خون به مراکز انتقال خون اهدا کرده‌اند تا در عرصه خدمت‌رسانی به بیماران نیز پیشگام باشند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی