[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

نماینده ولی‌فقیه در سپاه فجر: سپاه الگوی انقلابی‌گری و ولایت‌مداری است، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام محمودی زاده گفت: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مصداق پاسدار تراز انقلاب اسلامی است. به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی سپاه فجر، جشن ولادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و روز پاسدار با حضور کارکنان سپاه فجر فارس برگزار شد.
حجت الاسلام محمودی زاده در این مراسم با بیان اینکه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه راه شهدای اسلام و کربلا هستند، گفت: در دوران انقلاب اسلامی در هر عرصه ای که نیاز به ایثار و از جان گذشتگی بوده، پاسداران انقلاب اسلامی با عزم عاشورایی قدم به میدان گذاشته اند.
وی با بیان اینکه سپاه الگوی انقلابی گری و ولایت مداری است، خاطرنشان کرد: این روحیه پاسداری که برگرفته از آموزه‌های حسینی است را هرچه بیشتر در خود تقویت کنید. نماینده ولی فقیه در سپاه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: این شهید بزرگوار مصداق پاسدار تراز انقلاب اسلامی است و مکتب و راهی که او بنا نهاد، همان مسیر سعادت دنیوی و اخروی است. حجت الاسلام محمودی زاده با تأکید بر اهمیت انس با اهل بیت(ع)، گفت: یکی از مؤلفه‌های موفقیت پاسدار، انس و ارتباط همیشگی با فرهنگ و معارف اهل بیت(ع) به خصوص حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی