[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

افزایش تعرفه درمان منوط به ابلاغ وزارت بهداشت است، روزنامه شیراز نوین

 محمد شبیری- گروه خبر 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اعلام کرد؛ تمامی مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی تا اعلام رسمی تعرفه سال جدید از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، باید طبق تعرفه سال ۱۳۹۹ فعالیت کنند.
 دکتر «اورنگ ایلامی» در رابطه با افزایش تعرفه‌ها گفت: هرگونه افزایش تعرفه منوط به ابلاغ رسمی هیئت وزیران و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و هیچ فرد یا سازمانی مجاز به افزایش تعرفه‌ها نیست.
او با اشاره به اینکه تمامی مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی توسط اداره نظارت معاونت درمان دانشگاه نظارت می‌شوند، افزود: این نظارت‌ها با هدف صیانت از حقوق مردم و همچنین دفاع از جامعه خدوم پزشکی انجام می‌شود و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.
مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه نیز در این زمینه خاطرنشان کرد: چنانچه گزارشی در خصوص افزایش تعرفه‌ها در مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی اعلام شود، واحد نظارت بر تعرفه‌های پزشکی مستقر در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آن مورد را بررسی و پس از احراز تخلف، اقدامات قانونی لازم انجام خواهد شد.
دکتر «قاسم ایزدی» از تمامی مسئولان مراکز مختلف درمانی استان خواست تا ابلاغ رسمی تعرفه‌های سال ۱۴۰۰، ضمن خودداری از افزایش خودسرانه تعرفه‌ها، طبق تعرفه‌های سال ۱۳۹۹ فعالیت کنند.
او با تأکید بر اینکه در صورت ابلاغ تعرفه‌های سال جدید، به طور رسمی از طریق کانال‌های رسمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اطلاع رسانی می‌شود، اظهار داشت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه، از طریق سامانه‌های ۱۹۰ و ۱۸۱۹، موضوع را گزارش دهند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی