[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۶
  • دوره جدید

استاندار فارس: حرکت فارس عقلایی و رو به توسعه است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در جلسه دیدار با رؤسای دانشگاه‌های استان با بیان اینکه شیراز همواره به عنوان مهد فرهنگ و تمدن مطرح بوده است، گفت: فارس امروزه قطب علمی جنوب کشور محسوب می‌شود که نتیجه تلاش‌های دانشگاه‌هاست. 
وی افزود: اعتقاد دارم با وجود مشکلات در سال‌های گذشته حرکت فارس عقلایی و رو به توسعه بوده که در سایه تلاش‌های دستگاه‌های اجرایی محقق شده است. 
نماینده عالی دولت در استان فارس جهش در تولید آلومینیوم و فولاد را از جمله فعالیت‌های موفق استان ذکر کرد و گفت: پیوستن فارس به باشگاه صادرکنندگان شمش آلومینیوم و فولاد از اشارات رهبر معظم انقلاب در جهش تولید به شمار می‌رود. 
استاندار فارس حفظ مرجعیت علمی و توجه به شعار سال در تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها را از جمله مباحث پیش روی برای دانشگاه‌های استان عنوان کرد و افزود: بایدحضور در بنگاه‌های اقتصادی و بومی سازی تولیدات و توجه به مزیت‌های مغفول مانده استان دنبال شود. 
 استاندار فارس با اشاره به  رتبه برتر پژوهشی فارس در 5 سال گذشته گفت: فعالیت پژوهشی باید در زندگی مردم نمود داشته باشد و جذب نخبگان و دیپلماسی علمی برای منافع ملی مهم است.
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش رؤسای دانشگاه‌های استان پایان یافت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی