[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

سرمایه‌گذاری نشانه امنیت است ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در اولین جلسه دیدار با هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی فارس درسال نو با اشاره به بحران‌ها و مشکلات اقتصادی در سال گذشته گفت: علی رغم مشکلات متعدد، خوشبختانه شاهد اتفاقات خوبی در بخش عمرانی و تولیدی استان بودیم که همگی نوید بخش آینده ای روشن برای فارس است. 
وی خاطرنشان کرد: افزایش سرمایه گذاری و راه اندازی واحدهای تولیدی نشان دهنده احساس امنیت در میان فعالان اقتصادی است. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به راه اندازی واحدهای بزرگ صنعتی مانند فولاد و آلومینیوم در استان فارس اظهار داشت: جهش تولید در تولید آلومینیوم و فولاد و پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب نشانگر نقش فارس در این بخش بوده است. 
 رحیمی افزایش تولید در بخش کشاورزی، صنعتی و دانش بنیان را از دیگر گام‌های موفق استان در سال 99 عنوان کرد و گفت: افزایش ظرفیت تولید خودرو در فارس از جمله اهداف امسال و سال گذشته ما بوده که در این زمینه برنامه ریزی انجام شده است. استاندار فارس درادامه انعقاد تفاهم نامه در توسعه صنایع هوایی را از دیگر اقدامات مؤثر برای اشتغال زایی و بهره گیری از ظرفیت‌های فنی استان عنوان کرد و افزود: همکاری مشترک دولت و بخش خصوصی زمینه خوبی برای توسعه صنایع هوایی استان ایجاد کرده است. 
رحیمی با تأکید بر لزوم هدف‌گذاری در بحث نام‌گذاری سال با عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها گفت: پشتیبانی و مانع زدایی‌ها و ایجاد امنیت از اهداف اصلی دولت برای تحقق این هدف است و ما انتظار داریم تا اتاق بازرگانی با همین نگاه به دنبال شناسایی و معرفی موانع و ساختارهای دست و پاگیر برای واحدهای تولیدی باشد. 
نماینده عالی دولت در استان فارس با اعلام آمادگی برای همکاری و پیگیری مباحث صادرات و واردات اظهار داشت: با هماهنگی و همدلی دولت و بخش خصوصی به دنبال رشد و توسعه فارس هستیم و ما تلاش می‌کنیم تا سفره مردم پربارتر از گذشته باشد. 
گفتنی است این جلسه با ارائه گزارش اعضای اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی شیراز پایان یافت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی