[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین 
امروز انرژی بدنی زیادی برای کارتان می‌گذارید. محدودیت‌های زیادی پیش پایتان قرار دارد، اما نباید خودتان را به آنها محدود کنید. از طرف دیگر اگر محتاط نباشید، ممکن است اشتباهات جبران‌ناپذیری مرتکب شوید. صبوری کلید موفقیت شماست. 
اردیبهشت
آیا خودتان را درگیر پروژه‌ای کرده‌اید که نیاز به خلاقیت زیادی دارد؟ پس باید سختی‌های زیادی متحمل شوید. شریک زندگی‌تان می‌تواند کمک حالتان باشد. به زودی مسیری در زندگی‌تان باز می‌شود. شاید برای قدم گذاشتن در آن تردید داشته باشید؛ اما اگر می‌خواهید پیشرفت کنید، جسور باشید و برای تجربه‌های جدید قدم بردارید.  
خرداد 
امروز ناگهان این فکر به سرتان می‌زند که دکوراسیون خانه را تغییر دهید؛ اما زمان زیادی از شما می‌گیرد، پس اگر کار مهم دیگری دارید، آن را در اولویت قرار دهید. اخیراً گرهی به کارتان افتاده است که دوست دارید تنهایی آن را حل کنید؛ اما یادتان باشد چند فکر می‌تواند راه حل‌های بهتری ارائه دهد. از خانواده‌تان مشورت بگیرید.
تیر
امروز بیشتر وقتتان صرف گفتگو با همسایه یا همکاران خواهد شد. فردی در مقابل شما قرار خواهد گرفت که به نظرتان شخصیت عجیب و غریبی دارد. ابتدا دوست دارید از او دوری کنید، اما روحیه کنجکاو شما مانع این کار می‌شود. یکی از دوستان‌تان با شما تماس می‌گیرد و یک پیشنهاد کاری به شما می‌دهد. پیش از قبولی آن، زمان‌بندی‌های لازم را انجام دهید. سلامتی شما در اولویت تمام کارهاست. 
مرداد 
پولی به دست‌تان می‌رسد که نتیجه تلاش‌های چند وقت اخیرتان بوده است. شما برای به دست آوردن این پول سختی‌های زیادی کشیده‌اید؛ اما این مقدار دور از انتظارتان بوده است. فعلاً تا سر فرصت برای آن هیچ برنامه‌ای نچینید. موضوعی شما را نگران کرده؛ اما پس از گذراندن آن خواهید فهمید استرس شما بی‌مورد بوده است. اگر به توانایی‌هایتان ایمان داشته باشید، دیگران نیز به شما ایمان خواهند آورد. 
شهریور 
امروز پر از انرژی هستید. پیاده‌روی همراه با دوست‌تان همان چیزی است که به دنبالش هستید. در طول مسیر خبرهای خوبی از زبان او خواهید شنید. در فکر شروع کاری هستید، اما ممکن است تا مدت‌ها نتوانید نتیجه مطلوب را به دست آورید. با صبوری، ناگهان چشمان‌تان را باز می‌کنید و می‌بینید یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای زندگی‌تان برآورده شده است. 
مهر 
امروز کمی درگیری ذهنی دارید که چندان خوشایند نیست و بهتر است هرچه زودتر از آنها خلاصی یابید. اگر در زمان حال زندگی کنید، احساس سبکی بیشتری خواهید کرد. اخیراً با یکی از دوستان‌تان بحث کرده‌اید. نه تنها او، بلکه شما هم به دلیل خودخواهی و لجبازی‌تان مقصرید. کمی انعطلاف‌پذیرتر باشید، البته اگر نمی‌خواهید دوست‌تان را از دست دهید.
آبان 
شما عاشق طبیعت و گشت‌وگذار در آن هستید. امروز هم دوست دارید به دل طبیعت بزنید و استرس‌های چند وقت اخیر را تخلیه کنید. اگر به فکر تغییر بزرگی در زندگی هستید، کمی دیگر هم صبر کنید تا فکرتان کاملاً پخته شود و هیچ شکی در مورد آن نداشته باشید. دوستی از شما می‌خواهد برای او کاری انجام دهید. در انجام آن درنگ نکنید؛ زیرا شما نیز روزی به او احتیاج پیدا خواهید کرد. 
آذر
اگر دوست دارید در مورد ستاره‌ها یا جهان ماورا بیشتر بدانید، امروز روز مناسبی برای این کار است؛ زیرا نه تنها انرژی لازم را دارید، بلکه اطلاعاتی که می‌خواهید نیز به سادگی در اختیارتان قرار خواهد گرفت. شریک زندگی‌تان به تازگی رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می‌دهد؛ به جای گیر دادن، او را تنها بگذارید. 
دی 
روحیه ماجراجویانه‌تان افزایش یافته و دوست دارید به کار دیگران سرک بکشید؛ اما مراقب باشید، زیرا ممکن است به ضررتان تمام شود. به جای این کار، با دوستان‌تان به سفر بروید. در محیط کار فردی مدام پیش پای شما سنگ می‌اندازد. بهتر است به جای درگیر شدن با او، این رفتار او را به گوش مقامات بالاتر برسانید. بی‌توجهی، بهترین واکنش به رفتارهای ناشایست دیگران است. 
بهمن
امروز در محیط کار به مشکلی برمی‌خورید که فقط با داشتن دانش و تجربه برطرف می‌شود، پس بهتر است از افرادی که در این زمینه تجربه‌ دارند، کمک بگیرید. خودتان را برای چالشی آماده کرده‌اید، اما خیلی به خود مغرور نباشید، زیرا افراد قوی‌تر از شما هم هستند. یکی از دوستان‌تان نصیحتی به شما می‌کند که بهتر است آن را جدی بگیرید، زیرا در آینده ممنون‌اش خواهید شد.
اسفند
از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با افراد بیشتری در ارتباط باشید، چیزهای بیشتری بیاموزید یا در بحث‌هایی که علاقه دارید، شرکت کنید. اما مراقب باشید؛ زیرا این شبکه ها اعتیادآوراند. دوستی به شما پیشنهاد یک سفر می دهد، اگر مجرد هستید، به احتمال زیاد در این سفر نیمه گمشده خود را می‌یابید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی