[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۹۵
  • دوره جدید

اهداف بلندمدت باشگاه ایمان سبز شیراز ، روزنامه شیراز نوین

میثم حجتی در گفت وگو با خبرنگار ما گفت: تیم‌های فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ایمان سبز در حال حاضر در شرایط ویژه‌ای قرار دارند و احتیاج به یک حمایت همه جانبه غیرمالی دارند. این تیم به عنوان یک بخش خصوصی قوی و کارآمد با استراتژی حمایت از جوانان و استعدادهای برتر شیراز و استان فارس در لیگ‌های برتر جوانان دسته اول امید و زیر گروه لیگ دسته دوم ایران در سطح بزرگسالان در حال فعالیت است که تفکر جاری در باشگاه حرفه‌نگری و آینده‌مداری است. 
مدیر ورزشی و اجرایی این تیم گفت: قانون موجود در بدنه این تیم مخالف معضل فوتبال ایران است و حمایت از ورزشکاران بدون بضاعت مالی توجه مدیران این تیم را جلب کرده است، برای مثال بازیکنان پایه برای عضویت در این تیم نه تنها هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند بلکه بهترین امکانات استعدادیابی و نخبه پروری را در اختیار دارند و می‌توانند با حضور مربیان کارآمد و به روز فوتبال فارس و بدنه حرفه‌ای باشگاه رشد چشمگیری داشته باشند. حجتی افزود:در چشم‌انداز این باشگاه تمام چهار هدف ورزش در حوزه‌های حرفه‌ای، قهرمانی، همگانی و تربیتی مورد نظر قرار گرفته و مطمئناً در روزها، ماه‌ها و سال‌های آینده این تیم سهم بسزایی در سلامت جسمی و روانی، عزت و اقتدار و اعتماد به نفس جوانان فارس و کشور خواهد داشت، همان طور که در حال‌ حاضر بیش از ۹۰درصد شاکله باشگاه بومی است. وی تأکید کرد: با توجه به شرایط فعلی باشگاه  و در پیش رو بودن مسابقات تیم بزرگسالان و حضور تیم‌های پایه در دوره‌های حساس مسابقات لیگ برتر و دسته اول تیم نیاز به حمایت‌های بیشتری در حوزه‌های حمایتی و زیرساختی و توسعه حرفه‌ای باشگاه از سوی تمام سازمان‌ها و نهادهای تأثیرگذار در ورزش داریم. در علم مدیریت در راه یک موفقیت ورزشی تعامل بین سازمان‌های مختلف ورزشی و غیر ورزشی اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. در آستانه مسابقات حساس باشگاه ایمان سبز خواسته اعضای مدیریتی کادرفنی و بازیکنان تیم نگاه ویژه و تعاملی تمام تصمیم گیرندگان استانی در حوزه‌های مختلف است. مدیر ایمان سبز تصریح کرد:تا اینجا اداره کل ورزش و جوانان فارس، فراکسیون ورزش مجلس با مدیریت دکتر مهدی فروردین و هیئت فوتبال فارس و شیراز با باشگاه همکاری داشته‌اند، امیدوارم با تلاش بازیکنان، کادر فنی و حمایت‌های ادامه‌دار مدیران ورزشی و غیر ورزشی که صورت می‌گیرد، غلامی مالک دلسوز تیم که بی‌دریغ از جوانان تیم حمایت می‌کند و تفکر جدیدی در باشگاه‌داری و نه تیم‌داری ارائه داده، همچنان مثل قبل پر‌قدرت در کنار فوتبالیست‌ها و ورزشکاران با استعداد شیراز و فارس باشد تا حلقه گم‌شده ورزش فارس که همانا بخش خصوصی فعال و با دانش و علمی است از میدان خارج نشود، اگر قرار است ورزش خصوصی‌سازی شود باید با حمایت از امثال ایشان و دیگر مدیران خصوصی بستری برای موفقیت آن‌ها نیز فراهم شود تا این قانون تنها یک شعار نباشد.
شایان ذکر است تیم جوانان ایمان سبز در رده دوم لیگ برتر ایران و تیم امید در رده اول گروه خود قرار دارد،مسابقات بزرگسالان این باشگاه نیز از ابتدای اردیبهشت ماه شروع خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی