[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۵۷
  • دوره جدید

افزایش ۸۰ درصدی کشف سرقت‌ها در ایام نوروز ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی «کازرون» از افزایش 80 درصدی کشف سرقت‌ها توسط مأموران این فرماندهی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.
سرهنگ «اسماعیل زراعتیان» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، اظهار کرد: با انجام برنامه‌ریزی‌های هدفمند و اجرای طرح‌های مثبت در سطح شهر کازرون و پبش بینی‌های لازم در زمینه پیشگیری از وقوع جرائم، از 28 اسفند تا 13 فروردین ماه 1400، شاهد افزایش 42 درصدی دستگیری سارقان نسبت به مدت مشابه سال 
قبل بوده‌ایم.
وی گفت: مجموع این آمار مهر تأییدی است بر بهبود عملکرد مثبت پلیس شهرستان کازرون که در سایه برنامه‌ریزی‌های هدفمند فرماندهان دلسوز و زحمات بی‌دریغ مأموران انتظامی و همچنین همراهی و همکاری شهروندان با پلیس حاصل شده است.
فرمانده انتظامی کازرون با اشاره به توسعه تکنولوژی و پیچیدگی جرائم، افزود: در ایام نوروز با تلاش مأموران انتظامی، کشف انواع سرقت‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل، 80 درصد افزایش داشته است.
سرهنگ «زراعتیان» همکاری و مشارکت مردم را در پیشگیری از جرائم به‌ویژه سرقت مهم دانست و گفت: برای دستیابی به امنیت اجتماعی مطلوب در جامعه، جدی‌گرفتن مشارکت مردمی بسیار مهم است و تعامل با شهروندان در برقراری امنیت یک امر اجتناب‌ناپذیر است؛ بنابراین اقدامات اجتماعی، مکمل خوبی برای اقدامات انتظامی هستند. این مقام انتظامی در پایان از شهروندان خواست تا هرگونه اخبار و اطلاعات مبنی بر اعمال مجرمانه افراد مخل نظم و امنیت در جامعه را بلافاصله از طریق تلفن 110 با پلیس در میان بگذارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی