[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۵
  • دوره جدید

استان فارس در زمینه تصرف اراضی دولتی در کشور از برترین‌هاست، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ خردمند فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در مراسم تودیع و معارفه فرمانده یگان حفاظت از اراضی استان فارس که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گردید، گفت: استان فارس یکی از پیشگامان رفع تصرف اراضی دولتی در کشور است و این استان همواره جزو برترین‌های کشور در زمینه حفظ حقوق بیت‌المال و بازپس‌گیری اراضی دولتی از چنگال سودجویان است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی فارس، فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن با تقدیر از سرهنگ مهدوی‌نژاد فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی فارس افزود: در طی 31 ماه گذشته که سرهنگ مهدوی‌نژاد فرمانده یگان استان فارس بود، 619 مورد رفع تصرف به میزان 536 هکتار از دست سودجویان و زمین‌خواران بازپس گرفته شد.
سرهنگ خردمند ادامه داد: ارزش ریالی این اراضی 13هزار میلیارد ریال بوده است.
وی همچنین گفت: 2300 متصرف شناسایی شدند و جهت طرح دعوی و اقدامات قانونی به املاک و حقوقی منعکس گردید.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن اضافه کرد: راه‌اندازی سامانه 1656پل ارتباطی مردم با یگان حفاظت به‌منظور مبارزه با پدیده زمین‌خواری یکی از فعالیت‌های ارزنده این یگان در این مدت بوده است.
شایان ذکر است در پایان این مراسم که به‌صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، سرهنگ احمدرضا نظریان به‌عنوان فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره‌کل راه و شهرسازی فارس انتخاب و از زحمات سرهنگ حسین مهدوی‌نژاد تقدیر و تشکر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی