[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

از پایان‌نامه‌های دانشجویی حمایت می‌شود، روزنامه شیراز نوین

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس گفت: ستاد مبارزه با مواد مخدر از پایان‌نامه‌های دانشجویی در عرصه مبارزه با عرضه و کاهش تقاضای مواد مخدر حمایت مادی و معنوی می‌کند. به گزارش روابط‌عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس، سلیمان کرمی با اعلام این مطلب اظهار داشت: یکصد و هفتاد و نه عنوان اولویت مصوب پایان‌نامه‌های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از سوی دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست‌جمهوری برای سال 1400 تعیین و ابلاغ‌ شده است.
وی در ادامه افزود: عناوین پیشنهادی شامل عرصه‌های مختلف مبارزه با مواد مخدر از جمله فرهنگی و پیشگیری، درمان و حمایت‌های اجتماعی، توسعه مشارکت‌های مردمی و سازمان‌های مردم‌نهاد و... است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فارس با اشاره به افزایش حمایت مادی ستاد مبارزه با مواد مخدر از پایان‌نامه‌های دانشجویی گفت: بهره‌گیری از تحقیقات، پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی مرتبط با مبارزه با مواد مخدر برای حل بهتر مسائل اجتماعی و نیز گسترش تعاملات با دانشگاه‌ها و مراکز علمی از اولویت‌های مهم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان است.
کرمی تصریح کرد: دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی www.dchq.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن‌های 16-۰۷۱۳۶۲۳۲۱۱5 داخلی یک تماس بگیرند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی