[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۶۹
  • دوره جدید

دفتر امور زنان منطقه عملیاتی آغار و دالان افتتاح شد، روزنامه شیراز نوین

دفتر امور زنان و خانواده‌ منطقه عملیاتی آغار و دالان با هدف شناسایی پتانسیل‌ها و ارتقای سطح توانمندی خانواده‌های کارکنان این منطقه عملیاتی، افتتاح شد.
به گزارش روابط‌عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مشاور مدیرعامل در امور زنان و خانواده این شرکت، گفت: به‌منظور برقراری ارتباط دوسویه مؤثر، ایجاد همدلی، همکاری و آشنایی بیشتر خانواده‌های کارکنان با یکدیگر، دفتر امور زنان و خانواده‌ منطقه عملیاتی آغار و دالان، بازگشایی شد. رقیه فقیه احمدی با اشاره به اینکه کلیه کارکنان و خانواده‌های آنها یک خانواده بزرگ‌تر به نام زاگرس جنوبی را تشکیل می‌دهند، ادامه داد: افزایش اعتمادبه‌نفس، انگیزه و نشاط در زنان، تحکیم و تعالی بنیان خانواده، توانمندسازی سرمایه‌های انسانی، تقویت تعهد و تعلق سازمانی از جمله اهدافی است که از طریق دفتر امور زنان و خانواده دنبال می‌شود. فقیه احمدی با یادآوری اینکه اولین دفتر امور زنان و خانواده کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی اواخر سال گذشته در منطقه عملیاتی نار و کنگان و در شهرک توحید شهر جم راه‌اندازی شد، گفت: با توجه به پراکندگی کارکنان منطقه عملیاتی آغار و دالان این دفتر در سه شهر فراشبند، فیروزآباد و قیر راه‌اندازی می‌شود.
آیین راه‌اندازی دفتر امور زنان و خانواده منطقه عملیاتی آغار و دالان، عصر روز شنبه چهاردهم فروردین‌ماه با حضور جانشین رئیس منطقه مهندس کوهپیما و جمعی از رؤسای ادارات منطقه عملیاتی آغار و دالان، جمعی از خانواده‌ها و مشاور مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی در امور بانوان و خانواده‌ها در مجتمع شهید تندگویان دالان راه‌اندازی شد. منطقه عملیاتی آغار و دالان با برخورداری از ۱۸۰۰ نفر نیروی انسانی، یکی از مناطق عملیاتی پنج‌گانه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه جغرافیایی سه شهرستان فراشبند، فیروزآباد و قیر و کارزین قرار دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی