[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۲۳
  • دوره جدید

«بوتاکس» در مسیر هنر و تجربه است، روزنامه شیراز نوین

کاوه مظاهری کارگردان فیلم سینمایی «بوتاکس» از تلاش برای اکران این فیلم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» خبر داد.
کاوه مظاهری کارگردان فیلم سینمایی «بوتاکس» در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه نمایش این فیلم سینمایی گفت: در تلاش هستیم در سال جاری فیلم سینمایی «بوتاکس» را در گروه هنر و تجربه اکران کنیم، البته پیش از هر چیز باید دید که کرونا چه وضعیتی را برای ما رقم می‌زند. 
وی بیان کرد: همچنین این فیلم قرار است در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی حضور پیدا کند که اکثر جشنواره‌های خارجی از اردیبهشت ماه فعالیت‌های خود را آغاز می‌کنند. 
این کارگردان سینما درباره دیگر فعالیت‌های هنری خود توضیح داد: متأسفانه شیوع ویروس کرونا برنامه‌های ما برای تولید را به هم ریخته است، برای همین نمی‌توانیم خیلی دقیق در زمینه فعالیت‌های هنری برنامه‌ریزی کنیم. وی تأکید کرد: پروژه‌ای سینمایی در دست دارم که برای نگارش آن اقدام کرده‌ام و به احتمال زیاد اواخر سال جاری به مرحله تولید می‌رسد. مظاهری گفت: متأسفانه در شرایط شیوع ویروس کرونا دچار ناامیدی شده‌ایم و نمی‌دانیم که اگر فیلمی هم ساخته می‌شود نتیجه نهایی آن، چه خواهد بود و آیا امکان دیده شدن آن فراهم می‌شود یا خیر. 
الآن دوستانی که فیلم هم می‌سازند اگر برگشت مالی فیلم برایشان مهم باشد کمتر به سمت تولید فیلم می‌روند و بیشتر به سمت ساخت فیلم برای شبکه نمایش خانگی رفته‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی