[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۰۳
  • دوره جدید

واکنش وزیر راه و شهرسازی : ۴ درصد ثروتمند یاری وفادارتر از قالیباف نداشته‌اند، روزنامه شیراز نوین

آفتاب‌نیوز: یکی از اصلی‌ترین شعارهای انتخاباتی محمدباقر قالیباف -شهردار فعلی تهران- تفاوت ایجاد شده میان ثروتمندان و اقشار کم‌ درآمد جامعه بوده است تا جایی که وی اعلام کرده ۹۶درصد از مردم توانایی اقتصادی لازم را ندارند و مجبور شده‌اند هزینه چهار درصد ثروتمند جامعه را پرداخت کند.
این صحبت‌ها با واکنش جدی عباس آخوندی -وزیر راه و شهرسازی- همراه شده و وی ضمن انتقاد از مدیریت ۱۲ساله قالیباف در پایتخت اعلام کرده آنچه که از سوی او مطرح می‌شود خلاف واقع است.
آخوندی گفته مطالبی که قالیباف در مناظره راجع به وزارت راه و شهرسازی مطرح کرده باعث شده واکنش رسمی در این زمینه لازم شود.
وزیر راه و شهرسازی گفته قالیباف چارچوب تبلیغاتی خود را اینگونه بسته است که ملت ایران را به یک ۴درصد و ۹۶درصد تقسیم کند و خود را غم‌خوار اکثریت و دولت را هواخواه اقلیت نشان دهد. حال آنکه فارغ از درستی و نادرستی این ادعا واقعیت کاملاً خلاف این مدعاست و آن چهار درصد یاری وفادارتر از ایشان در تاریخ نداشته است.
آخوندی به مدیریت ۱۲ساله شهردار تهران در پایتخت اشاره کرده و گفته ۱۲سالی که ایشان شهردار تهران بودند، طلایی‌ترین دوران برای سوداگران بوده است تا با دست باز هر کاری که در تهران بخواهند انجام دهند. تمام ظرفیت‌های زیستی نسل فعلی و آتی این شهر را معامله کنند و این شهر بی‌سامان را که در آن نه حرکت می‌توان کرد و نه زندگی به وجود آورند که برای برون‌رفت از آن به صدها عاقل نیاز خواهد بود که آن را دوباره سامان بخشند.
به گفته وزیر راه و شهرسازی، شهرداری قالیباف یکی از جولانگاه‌های اصلی همین گروه اندک است که ایشان از آنها نام می‌برد و حالا ژست مدعی گرفته است. البته اگر نقدی به آقای روحانی وارد باشد این است که چرا این مدت ایشان را تحمل کرد. واقعاً چنین انتخاباتی صحنه نبرد گمراهی و آگاهی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی