[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

حکم قاضی‌القضات، روزنامه شیراز نوین

مشکلات قضائی بیش از60 نفر از مراجعان در اولین دیدار مردمی رئیس‌کل دادگستری و مسئولان قضائی استان فارس در سال 1400 بررسی شد. به گزارش دریافتی شیرازنوین از روابط‌عمومی دادگستری کل استان فارس، در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، رئیس‌کل دادگستری استان فارس به‌همراه سایر مسئولان قضائی استان فارس در اولین دیدار مردمی خود از نزدیک به بررسی مشکلات قضائی شهروندان پرداخته و دستورات قضائی و مدیریتی لازم را صادر کرد.
رئیس‌کل دادگستری استان فارس در حاشیه این دیدار با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب«مدظله العالی» در راستای تبیین شعار امسال گفت: سال گذشته اقدامات مثمرثمری از سوی دادگستری فارس در راستای رفع موانع و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان صورت گرفت و مشکلات 170 واحد تولیدی و صنعتی استان فارس مرتفع گردید و امسال نیز در تلاش هستیم تا ضمن پشتیبانی قضائی از تولید، گام‌های مفید و مؤثری در این راه برداریم و امیدواریم نتایج حاصله از این اقدامات منجر به رضایتمندی عمومی شود.
حجت‌الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی خاطرنشان کرد: ما در دستگاه قضائی تلاش می‌کنیم با اجرای سریع و به‌موقع قانون و احکام قضائی، اعتماد مردم را نسبت به دستگاه قضائی افزایش دهیم. نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس تأکید کرد: در راستای اجرای طرح تحول قضائی و سیاست‌های کلی قوه قضائیه، امسال نیز همچون سال‌های گذشته دیدار‌های مردمی منظم و هفتگی را به‌منظور بررسی مشکلات قضائی مراجعان و تکریم و احترام ارباب‌رجوع به‌صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستور کار قرار داده‌ایم.
حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی در ادامه یادآور شد: زمینه اجرای برنامه دیدار‌های عمومی مشابه تحت‌عنوان میز خدمت و با محوریت رئیس دادگستری شهرستان در تمامی حوزه‌های قضائی استان فراهم شده است تا از مفسده‌های احتمالی ناشی از عدم دسترسی به مسئولان قضائی کاسته شود. 
متقاضیان ملاقات عمومی با رئیس‌کل دادگستری فارس می‌توانند همچون سال‌های گذشته در روزهای ابتدایی هر هفته در ساعات اداری با دردست‌داشتن آرا و مستندات خود به دفتر قاضی حوزه ریاست دادگستری فارس واقع در میدان شهدا مراجعه و نسبت به اخذ نوبت ملاقات اقدام نمایند.
ملاقات‌های عمومی رئیس کل دادگستری استان فارس روزهای سه‌شنبه هر هفته در محل ساختمان مرکزی دادگستری استان برگزار می‌گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی